NOKIA BH-108 Biały

3,8 5 0 46 opinii / Zadaj pytanie
3,8
46 opinii
Ostatnia cena: 49,99 Wyprzedane

Zobacz inne produkty z kategorii Zestawy słuchawkowe

jakość dźwięku
łatwość obsługi
Liczba głosów: 46 Liczba opinii: 46
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

 1. spinaker90
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Słuchawkę zakupiłem dziewczynie, rozmawiamy bardzo dużo ok. 3-5h dziennie i nie słyszałem by sprawiała Jej jakiś zawód. Warto zauważyć że jest to dobra firma w bdb. cenie jednak zawsze jest to jakimś kosztem tutaj jest to niekiedy przypadek, że sprzęt może zawodzić i trzeba się z tym liczyć. Jednak w moim przypadku zanosi się, że będzie działał jeszcze dużo czasu. Mogę śmiało polecić ten sprzęt!

  Zalety
  • czysty sygnał, dobra obsługa głośności, lekka, świetny wygląd
 2. uzytkownik_anonimowy
  Ocena:
  3/5 Wystawiono

  Słuchawka bluetooth Nokia BH-108 jest mała, lekka i przyjemna w użyciu.Akumulator długo trzyma. Niestety ma bardzo delikatny zausznik, łamliwy i drogi do dokupienia. Nie polecam produktu, jeśli ktoś często używa słuchawki.Okazjonalnie jak najbardziej.

  Zalety
  • czystość sygnału, dobra jakość dźwięku
  Opinia potwierdzona zakupem
 3. asiaros1
  Polecam
  Ocena:
  4/5 Wystawiono

  Nieco gorsza jakość rozmów w porównaniu z modelem BH607, ale przy takiej różnicy cenowej nie ma co narzekać. Zasię 5-7 m bez barier, jednak gdy dzielą nas ściany należy pamiętać o przemieszczaniu się wraz z telefonem. Znakomicie spełnia swoją funkcję, za te pieniądze warto zafundować sobie komfort długich rozmów bez telefonu przy uchu.

  Zalety
  • czysty sygnał, świetny dźwięk, dobra obsługa głośności, lekka, świetny wygląd
 4. uzytkownik_anonimowy
  Ocena:
  3/5 Wystawiono

  jako słuchawka, działa całkiem nieźle, ale uchwyty na uszy są zbyt delikatne. Po kilku użyciach i po tym jak uchwyt zaplątał mi się we włosy...po prostu popękał. całe szczęście że można dokupić takie uchwyty.

  Zalety
  • lekkość, czystość sygnału, dobra jakość dźwięku
  Wady
  • niewygodna
  Opinia potwierdzona zakupem
 5. uzytkownik_anonimowy
  Polecam
  Ocena:
  4/5 Wystawiono

  Słuchawka całkiem dobra jak za tą cenę. Możliwość sparowania z większą liczbą telefonów, długi czas pracy między ładowaniami. Z minusów: niewygodna i przy dłuższym użytkowaniu boli ucho (po około 10-15minutach rozmowy) oraz co wiąże się z oszczędnością energii samoistne wyłączenie po około 30 minutach od ostatniego użycia.

  Zalety
  • czysty sygnał, wytrzymałość, lekka
  Wady
  • niewygodna
 6. snuffmajster
  Ocena:
  3/5 Wystawiono

  Słuchawka warta swojej ceny, lecz za około 45-50zł nie można się spodziewać cudów. Jakość dźwięku i zasięg gorszy niż w starej słuchawce Samsung WEP-200. Bateria trzyma dosyć krótko jednak tragedii nie ma. Kupiłem ją tacie na imieniny i niestety w niedługim czasie poszła do naprawy. Szału nie ma ale tragedii też nie.

  Zalety
  • lekka
  Wady
  • zanikający sygnał, kiepski dźwięk
 7. uzytkownik_anonimowy
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Witam wszystkich zainteresowanych. Niedawno zakupiłem ten produkt i jak na razie sprawuje się dobrze. Nie mam porównania aby móc szczegółowo się wypowiedzieć ponieważ to moja pierwsza taka słuchawka. Rzeczywiście szkoda że nie można na niej ustawić głośności ale za tą cenę też nie ma co narzekać.

  Zalety
  • czysty sygnał, świetny dźwięk, lekka
 8. wolod59
  Nie polecam
  Ocena:
  2/5 Wystawiono

  Przez niecałe dwa miesiące użytkowania potwierdziły się inne negatywne opinie - potrafi zgubić połączenie 1 metr od telefonu i w końcu (2 miesiące) połamał się pałąk - bez pałąka kiepsko trzyma się w uchu. Nic dziwnego, że firma Nokia powoli pada. Po tylu latach doświadczenia w branży projektować tak kiepskie pałąki to tylko jeden z powodów. Mój następny bluetooth na pewno nie będzie Nokii !! (poprzedni model też miał kłopot głównie z pałąkiem).

  Wady
  • łamiący się pałąk uniemożliwia dalsze użytkowanie
 9. Michał
  Nie polecam
  Ocena:
  2/5 Wystawiono

  Po 7 miesiącach sporadycznego użytkowania plastikowa nasadka odpadła. Gwarancja noki jest na 6 miesięcy. Zapłaciłem 79 zł z ten bubel. Jakość nokia jak zawsze. Przez ostatnie 3 lata jakość producenta Nokia polceciała na łeb na szyję. Nigdy więcej nie kupię Noki. Nie polecam, lepiej kupić słuchawkę innego producenta.

  Zalety
  • łatwość obsługi
  Wady
  • jakość dźwięku
  • jakość wykonania
  • wygoda używania
 10. MichalP
  Nie polecam
  Ocena:
  0/5 Wystawiono

  Oczywiście łamiący się uchwyt. Odrazu widać, że trzeba będzie z nim uważać. Niestety i tak się posypał. A bez niego słuchawka traci jakąkolwiek funkcjonalność. Możliwość nabycia nowego za 25 zł z przesyłką jest jakąś kpiną. Musieli by dać w tej cenie 100 sztuk. Czuję się okradziony.

  Wady
  • Zaczep na ucho