NOKIA BH-108 Biały

3,8

Zobacz inne produkty z kategorii Zestawy słuchawkowe

łatwość obsługi

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie NOKIA BH-108 Biały i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. e...l

Kupiłem w sieci Biedronka za 39,99. Noszę tą słuchawkę trzeci dzień. Jest bardzo lekka i nie przeszkadza mi przez cały dzień, jedynie co 4 godziny zmieniam na drugie ucho. Kupiłem ją bo w pracy mam wielki hałas i mam ciągle zajęte ręce. Rozmowy do 7 metrów z aparatem ,,Nokia 3120 Classic " są bez zniekształceń i bez szumów. Pomimo pracy wśród masy pracujących elektrycznych silników przez 3 dni nie ładowałem jej a rozmów przeprowadziłem około 3 godz i nigdy nie przerwała połączenia. Jak dotąd jestem zadowolony. Polecam

Zalety
    • Mała cena, bardzo lekka, długi czas pracy, dobry zasięg.
    Wady
    • Mogłaby być mniejsza i mniej rzucająca się w oczy bo wszyscy przyglądają się co mam na uchu.
  2. Magneto69

Doskonały sprzęt za tak niewielkie pieniądze.Dźwięk czysty,nie gubi się zasięg,prostota a zarazem funkcjonalność.Może i faktycznie brak regulacji głośności może komuś przeszkadzać ale na pewno nie mi.

Zalety
    • czysty sygnał, świetny dźwięk, dobra obsługa głośności, lekka
  3. spinaker90

Słuchawkę zakupiłem dziewczynie, rozmawiamy bardzo dużo ok. 3-5h dziennie i nie słyszałem by sprawiała Jej jakiś zawód. Warto zauważyć że jest to dobra firma w bdb. cenie jednak zawsze jest to jakimś kosztem tutaj jest to niekiedy przypadek, że sprzęt może zawodzić i trzeba się z tym liczyć. Jednak w moim przypadku zanosi się, że będzie działał jeszcze dużo czasu. Mogę śmiało polecić ten sprzęt!

Zalety
    • czysty sygnał, dobra obsługa głośności, lekka, świetny wygląd
  4. uzytkownik_anonimowy

Witam wszystkich zainteresowanych. Niedawno zakupiłem ten produkt i jak na razie sprawuje się dobrze. Nie mam porównania aby móc szczegółowo się wypowiedzieć ponieważ to moja pierwsza taka słuchawka. Rzeczywiście szkoda że nie można na niej ustawić głośności ale za tą cenę też nie ma co narzekać.

Zalety
    • czysty sygnał, świetny dźwięk, lekka
  5. uzytkownik_anonimowy

Jak najbardziej polecam tę słuchawkę, jest leciutka i zgrabna. Przy tym jakość odbioru sygnału jest bardzo dobra. Cena tej słuchawki również jest przystępna. Polecam !!!!!!!!

Zalety
    • czysty sygnał, lekka, świetny wygląd
  6. uzytkownik_anonimowy

Niezawodna i prosta w użyciu słuchawka Bluetooth. Nie noszę telefonu przy uchu, ale jedynie słuchawkę zakładam i w mieszkaniu robię, co mi się podoba. Polecam dla pracujących w domu.

Zalety
    • czysty sygnał, świetny dźwięk, dobra obsługa głośności, lekka, świetny wygląd
  7. uzytkownik_anonimowy

taką słuchawkę kupiłam na allegro dla taty na urodziny. Tata jest zadowolony, słuchawka mała, bateria trzyma dobrze. Fajne jest to, że jest taka sama ładowarka jak do telefonu (oczywiście jest w zestawie). Polecam.

Zalety
    • czysty sygnał, dobra obsługa głośności, lekka
  8. uzytkownik_anonimowy

Polecam wszystkim którzy szukają dobrego sprzętu w przystępnej cenie. Jakość dźwięku zadowalająca, wygodne mocowanie, łączy się z telefonem szybko i bezproblemowo. Dobry sprzęt w dobrej cenie. Polecam.

Zalety
    • wytrzymałość, lekka
  9. uzytkownik_anonimowy

Moim zdaniem bardzo fajny sprzęt można polecić osobą które dużo czasu spędzają za kółkiem, niewielka, dzięki czemu łatwo znaleźć dla niej miejsce w torebce albo jakiejś kieszeni.

Zalety
    • wytrzymałość, lekkość
    Wady
    • niewygodna
  10. uzytkownik_anonimowy

Witam. Minął równo rok od kiedy ją zakupiłem. Sprawuje się świetnie. Jedyny mankament to klips trzymający słuchawkę na uchu. Jest bardzo delikatny i trzeba bardzo uważać by go nie uszkodzić.

Zalety
    • lekkość, czystość sygnału, dobra jakość dźwięku