NOKIA BH-108 Biały

3,8

Zobacz inne produkty z kategorii Zestawy słuchawkowe

łatwość obsługi

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie NOKIA BH-108 Biały i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. e...l

Oczywiście łamiący się uchwyt. Odrazu widać, że trzeba będzie z nim uważać. Niestety i tak się posypał. A bez niego słuchawka traci jakąkolwiek funkcjonalność. Możliwość nabycia nowego za 25 zł z przesyłką jest jakąś kpiną. Musieli by dać w tej cenie 100 sztuk. Czuję się okradziony.

Wady
    • Zaczep na ucho
  2. uzytkownik_anonimowy

Nie będę się tu czepiał że mocowanie na uchu jest bardzo niewygodne. To nic w porównaniu z tym że bardzo szybko złamiesz ten śmieszny uchwyt. Gdy go złamiesz to urządzenie staje się tylko mniejsza komórką którą musisz przytrzymywać jedną ręką. Czyli - po co Ci to ?

Zalety
    • lekka
    Wady
    • zanikający sygnał, niewygodna
  3. e...l

Witam wszystkich zainteresowanych. Bluetootha Noki BH-108 kupiłem z wielką nadzieją na poprawę jakości korzystania z tego typu urządzenia (wcześniej przez 3 lata korzystałem z Motoroli H350). Pierwsze wrażenie po otwarciu pudełka nawet całkiem pozytywne, niestety po trzech tygodniach korzystania okazuje się że to totalny szmelc:
    Po pierwsze, mimo iż włączam blootutha przeważnie tylko przed planowanymi dłuższymi rozmowami, trzyma zaskakująco krótko. Ładować to badziewie trzeba częściej niż telefon (który zresztą też trzeba ładować prawie codziennie).
    Druga sprawa to gubienie się. Nie wiem czy wszystkie tak mają, ale mój egzemplarz potrafi sam się wyłączyć.
    Trzecia sprawa to jakość wykonania uchwytu za ucho. Jest tak delikatny, że mimo uważania po trzech tygodniach rozsypał się (po prostu się połamał).
    Podsumowanie: badziewie jakich mało, po niecałym miesiącu ląduje do śmietnika, 60 złotych wyrzucone w błoto.
    Pozdrawiam rozczarowany użytkownik

4. uzytkownik_anonimowy

Pozdrawiam rozczarowany użytkownik

Wady
    • zanikający sygnał
  5. e...l

Sama słuchawka standard - jest ok. Ale UWAGA - po kilku miesiącach użytkowania (u mnie po 2 miesiącach) pęka ucho/pałąk. Niby nic wielkiego - wystarczy kupić nowy i już . Niestety NIE MA TAKIEJ OPCJI. Nokia nie sprzedaje tej drobnej części, nie uznaje gwarancji jeśli uchwyt pęknie, żaden serwis nie ma takiego uchwytu w sprzedaży. Sprawę podjęli dziennikarze Gazety - wystarczy poszukać artykułu na ten temat. Nikt nie sprzedaje uchwytu więc słuchawka jest do wyrzucenia. ODRADZAM!

Wady
    • pękający chwyt który powoduje, że po kilku miesiącach używania produkt można wyrzucić.
  6. Michał

Po 7 miesiącach sporadycznego użytkowania plastikowa nasadka odpadła. Gwarancja noki jest na 6 miesięcy. Zapłaciłem 79 zł z ten bubel. Jakość nokia jak zawsze. Przez ostatnie 3 lata jakość producenta Nokia polceciała na łeb na szyję. Nigdy więcej nie kupię Noki. Nie polecam, lepiej kupić słuchawkę innego producenta.

Zalety
    Wady
    • jakość dźwięku
    • jakość wykonania
    • wygoda używania
  7. e...l

Przez niecałe dwa miesiące użytkowania potwierdziły się inne negatywne opinie - potrafi zgubić połączenie 1 metr od telefonu i w końcu (2 miesiące) połamał się pałąk - bez pałąka kiepsko trzyma się w uchu. Nic dziwnego, że firma Nokia powoli pada. Po tylu latach doświadczenia w branży projektować tak kiepskie pałąki to tylko jeden z powodów. Mój następny bluetooth na pewno nie będzie Nokii !! (poprzedni model też miał kłopot głównie z pałąkiem).

Wady
    • łamiący się pałąk uniemożliwia dalsze użytkowanie
  8. e...l

Jest to moja 5 lub 6 słuchawka.Nie wiem jak długo trzyma bateria ja ładowałem codziennie(sporo gadam)
    Jeśli chodzi o jakość połączeń to jest mizerna,moi rozmówcy często mówili że słabo mnie słychać(szum i cicho) ja też nie słyszałem najlepiej.Pałąk wytrzymał ze 2 miesiące,gumowa nakładka pare razy mi spadła aż w końcu ją zgubiłem.
    Aby odebrać połączenie czasem musiałem nacisnąć przycisk 2,3 razy(mocno)
    Nie twierdzę że nokia robi słabe słuchawki bo miałem już inny model za około 120 zeta który był ok,opisywany kosztował 40pare zł.
    Nie polecam.

Wady
    • jak wyżej
  9. snuffmajster

Słuchawka warta swojej ceny, lecz za około 45-50zł nie można się spodziewać cudów. Jakość dźwięku i zasięg gorszy niż w starej słuchawce Samsung WEP-200. Bateria trzyma dosyć krótko jednak tragedii nie ma. Kupiłem ją tacie na imieniny i niestety w niedługim czasie poszła do naprawy. Szału nie ma ale tragedii też nie.

Zalety
    • lekka
    Wady
    • zanikający sygnał, kiepski dźwięk
  10. e...l

Opinia po roku użytkowania. Czasem samoistnie się rozłącza, co jest dosyć kłopotliwe podczas jazdy samochodem - przełączam na tryb głośnomówiący w telefonie co podczas kierowania nie jest bezpieczne....Akumulatorek chyba dobrej jakości, nie rozładował się nigdy zbyt szybko, nawet jak słuchawka zostawała na mroźną noc w aucie. Za to uchwyt rozsypał się po roku użytkowania, co i tak jest dobrym wynikiem, zważywszy na jego dużą delikatność. Co do ergonomii...nie wiem jak u innych osób, dla mnie nie do końca wygodne urządzenie, często po schyleniu się słuchawka była w innym miejscu niż moje ucho, może jakiś niekształtny jestem, nie wiem...
    Obecnie szukam rozwiązań innych firm.

Zalety
    • czas działania akumulatorka
    Wady
    • ergonomia, a właściwie jej brak
    • samoistne rozłączanie
    • delikatność konstrukcji