NOKIA BH-108 Biały - Opinie

łatwość obsługi
wygoda używania

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie NOKIA BH-108 Biały i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. barwy

spełniła moje oczekiwania

2. Użytkownik serwisu heureka.cz

Poza tym jestem zadowolony, w tej cenie jest ok, tylko mogliby dołączać zamienną część wkładaną na ucho, bo jest dość krucha.

Zalety
    • Dobrze trzyma, naprawdę słychać rozmowę, a nie otoczenie
    Wady
    • Od razu się złamała ta część, którą się wkłada na ucho
  3. uzytkownik_anonimowy

Bardzo dobry produkt! Zapewnia bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem. Długo trzyma bateria!!! Jestem bardzo z niego zadowolony!!!!

Zalety
    • lekkość, atrakcyjny design, czystość sygnału, dobra jakość dźwięku, dobra obsługa głośności
  4. uzytkownik_anonimowy

Urządzenie proste w obsłudze i wytrzymałe. Polecam do samochodu ze względu na wysokie mandaty za rozmawianie przez telefon w czasie jazdy :-)

Zalety
    • lekkość, czystość sygnału, dobra jakość dźwięku
  5. uzytkownik_anonimowy

bardzo bobry produkt, lekki, świetny wygląd, dobra bateria, super słyszalność, słaby bezbarwny uchwyt na ucho, często pęknie, nawet przy dość uważnym zakładaniu

6. uzytkownik_anonimowy

produkt godny polecenia, lekki przyjemny w uzytkowaniu, łatwy w obsłudze, dobra jakość dżwięku, atrakcyjny design, a co najważniejsze cena bardzo niska.
    Polecam!!!

7. uzytkownik_anonimowy

Jak najbardziej polecam tę słuchawkę, jest leciutka i zgrabna. Przy tym jakość odbioru sygnału jest bardzo dobra. Cena tej słuchawki również jest przystępna. Polecam !!!!!!!!

Zalety
    • czysty sygnał, lekka, świetny wygląd
  8. uzytkownik_anonimowy

Moim zdaniem bardzo fajny sprzęt można polecić osobą które dużo czasu spędzają za kółkiem, niewielka, dzięki czemu łatwo znaleźć dla niej miejsce w torebce albo jakiejś kieszeni.

Zalety
    • wytrzymałość, lekkość
    Wady
    • niewygodna
  9. uzytkownik_anonimowy

świetny produkt i warty polecenia bardzo jestem zadowolony i dtylko jak to jest mozliwe wracam do allegro i kozystam . Poprostu polecam jestem z tego portalu zadowolony pozdrawiam

Zalety
    • lekkość, dobra jakość dźwięku, dobra obsługa głośności
  10. uzytkownik_anonimowy

Niezawodna i prosta w użyciu słuchawka Bluetooth. Nie noszę telefonu przy uchu, ale jedynie słuchawkę zakładam i w mieszkaniu robię, co mi się podoba. Polecam dla pracujących w domu.

Zalety
    • czysty sygnał, świetny dźwięk, dobra obsługa głośności, lekka, świetny wygląd