NOKIA BH-108 Biały

3,8

Zobacz inne produkty z kategorii Zestawy słuchawkowe

łatwość obsługi

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie NOKIA BH-108 Biały i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Kuba - szczery do bólu

Mam osobiscie kilka tych sluchawek i powiem szczerze ze dla mnie wlasnie jedyna zaleta tej sluchawki jest miekka gumka do ucha.Przez to ze nie jest sztywna to nie boli ucho nawet po kilku godzinach ciaglego noszenia.(pracuje w pracy gdzie potrzebne mi sa wolne obie rece a czesto mam rozmowy telef). uwazam to za bardzo duza zalete. srednio wytrzymuja okolo 2 -3 lat potem siada tak pojemnosc akumulatora ze po godzinnym ładowaniu, rozmowiac da sie tylko przez 30 minut. Plastikowe nakladki na ucho sa calkowicie zbedne sluchawka trzyma sie doskonale bez jakich kolwiek nakladek na ucho a gumka do uszna wystarcza dluzej niz zywotnosc sluchawki. jesli chodzio czystosc rozmowy to
    bh-108 i bh-609 dokladnie ten sam badziewny odbior. bez porownania do bh-109. mialem wszystkie 3 w uzyciu , osobiscie testowalem i tylko bh-109 sie nadaje do do tego by kogos wyraznie slyszec..

2. barwy

spełniła moje oczekiwania

3. Łuki

Słuchawką łączy się z moja Nokia E52 bezproblemowo, wszystko doskonale słychać.
    Nie mam również problemu z zasięgiem, a przez rok użytkowania nie pękło mi ucho.
    Więc za tą kwotę sądzę że nie ma nic lepszego! Polecam zdecydowanie !

Zalety
    • jakość dźwięku
  4. Michał

Po 7 miesiącach sporadycznego użytkowania plastikowa nasadka odpadła. Gwarancja noki jest na 6 miesięcy. Zapłaciłem 79 zł z ten bubel. Jakość nokia jak zawsze. Przez ostatnie 3 lata jakość producenta Nokia polceciała na łeb na szyję. Nigdy więcej nie kupię Noki. Nie polecam, lepiej kupić słuchawkę innego producenta.

Zalety
    Wady
    • jakość dźwięku
    • jakość wykonania
    • wygoda używania
  5. uzytkownik_anonimowy

jako słuchawka, działa całkiem nieźle, ale uchwyty na uszy są zbyt delikatne. Po kilku użyciach i po tym jak uchwyt zaplątał mi się we włosy...po prostu popękał. całe szczęście że można dokupić takie uchwyty.

Zalety
    • lekkość, czystość sygnału, dobra jakość dźwięku
    Wady
    • niewygodna
  6. uzytkownik_anonimowy

Słuchawka bluetooth Nokia BH-108 jest mała, lekka i przyjemna w użyciu.Akumulator długo trzyma. Niestety ma bardzo delikatny zausznik, łamliwy i drogi do dokupienia. Nie polecam produktu, jeśli ktoś często używa słuchawki.Okazjonalnie jak najbardziej.

Zalety
    • czystość sygnału, dobra jakość dźwięku
  7. uzytkownik_anonimowy

Łatwy w użyciu , choć często się rozłącza gdy zapomnę wziąć telefon. Wygodny , dobrze słychać czyste dzwięki . Niska cena.

Zalety
    • lekkość, dobra jakość dźwięku
    Wady
    • niestabilny sygnał
  8. uzytkownik_anonimowy

Bardzo dobry produkt! Zapewnia bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem. Długo trzyma bateria!!! Jestem bardzo z niego zadowolony!!!!

Zalety
    • lekkość, atrakcyjny design, czystość sygnału, dobra jakość dźwięku, dobra obsługa głośności

Poza tym jestem zadowolony, w tej cenie jest ok, tylko mogliby dołączać zamienną część wkładaną na ucho, bo jest dość krucha.

Zalety
    • Dobrze trzyma, naprawdę słychać rozmowę, a nie otoczenie
    Wady
    • Od razu się złamała ta część, którą się wkłada na ucho
  10. uzytkownik_anonimowy

Urządzenie proste w obsłudze i wytrzymałe. Polecam do samochodu ze względu na wysokie mandaty za rozmawianie przez telefon w czasie jazdy :-)

Zalety
    • lekkość, czystość sygnału, dobra jakość dźwięku