NOKIA BH-108 Biały

3,8

Zobacz inne produkty z kategorii Zestawy słuchawkowe

łatwość obsługi

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie NOKIA BH-108 Biały i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. gocha1994_2010

Słuchawka jest bardzo prosta w swoim wyglądzie i obsłudze. Minusem jest to że nie można na niej regulować głośności, jednak dla mało wymagającego użytkownika jest wspaniałym produktem .

Zalety
    • czysty sygnał, świetny dźwięk, lekka, świetny wygląd
  2. fizyk_allegro

Całkiem solidnie wykonana słuchawka, jakość dźwięku bardzo dobra, prosta obsługa, jedynie przycisk niezbyt wygodny. Ogólnie godne polecenia, za taką cenę (ok. 50 zł) zdecydowanie się opłaca.

Zalety
    • czysty sygnał, świetny dźwięk, lekka, świetny wygląd
  3. uzytkownik_anonimowy

Dobre parametry,dobry wygląd,super cena,lepsza niż w salonach telefoni GSM. Wszystko ach i och. Więcej tego typu produktów.Produkty takie jak ten jak również sprzedawcy powinny być promowani.

Zalety
    • czysty sygnał, świetny dźwięk, dobra obsługa głośności, lekka, świetny wygląd
  4. uzytkownik_anonimowy

Witam wszystkich zainteresowanych. Bluetootha Noki BH-108 kupiłem z wielką nadzieją na poprawę jakości korzystania z tego typu urządzenia (wcześniej przez 3 lata korzystałem z Motoroli H350). Pierwsze wrażenie po otwarciu pudełka nawet całkiem pozytywne, niestety po trzech tygodniach korzystania okazuje się że to totalny szmelc:

Po pierwsze, mimo iż włączam blootutha przeważnie tylko przed planowanymi dłuższymi rozmowami, trzyma zaskakująco krótko. Ładować to badziewie trzeba częściej niż telefon (który zresztą też trzeba ładować prawie codziennie).

Druga sprawa to gubienie się. Nie wiem czy wszystkie tak mają, ale mój egzemplarz potrafi sam się wyłączyć.

Trzecia sprawa to jakość wykonania uchwytu za ucho. Jest tak delikatny, że mimo uważania po trzech tygodniach rozsypał się (po prostu się połamał).

Podsumowanie: badziewie jakich mało, po niecałym miesiącu ląduje do śmietnika, 60 złotych wyrzucone w błoto.

Pozdrawiam rozczarowany użytkownik

Wady
    • zanikający sygnał
  5. e...l

Pozdrawiam rozczarowany użytkownik

6. asiaros1

Nieco gorsza jakość rozmów w porównaniu z modelem BH607, ale przy takiej różnicy cenowej nie ma co narzekać. Zasię 5-7 m bez barier, jednak gdy dzielą nas ściany należy pamiętać o przemieszczaniu się wraz z telefonem. Znakomicie spełnia swoją funkcję, za te pieniądze warto zafundować sobie komfort długich rozmów bez telefonu przy uchu.

Zalety
    • czysty sygnał, świetny dźwięk, dobra obsługa głośności, lekka, świetny wygląd
  7. e...l

Sprawdzilem kilka podobnych słuchawek, ale tylko ta działała dobrze- nie było słychać szumów, nie przerywało, rozmówca także mnie słyszał b. dobrze. Czego nie można powiedzieć o innych sprawdzonych słuchawkach, których nie mogłem uzywać ze względu na fatalną jakość rozmów. Dodatkowym plusem jest to, że jest b. mała i lekka. Kupiłem słuchawkę bez ładowarki, ponieważ można ją ładować ładowarką od mojego telefonu Nokia X3, co jest tańsze i b. praktyczne. Minus to nie do końca ergonomiczne i wygladające na delikatnie mocowanie, ale do tego już się przyzwyczaiłem. Za tą cenę warto.

Zalety
    • dobra jakość rozmów, mała i lekka, opcja bez ładowarki
    Wady
    • mocowanie
  8. e...l

Sama słuchawka standard - jest ok. Ale UWAGA - po kilku miesiącach użytkowania (u mnie po 2 miesiącach) pęka ucho/pałąk. Niby nic wielkiego - wystarczy kupić nowy i już . Niestety NIE MA TAKIEJ OPCJI. Nokia nie sprzedaje tej drobnej części, nie uznaje gwarancji jeśli uchwyt pęknie, żaden serwis nie ma takiego uchwytu w sprzedaży. Sprawę podjęli dziennikarze Gazety - wystarczy poszukać artykułu na ten temat. Nikt nie sprzedaje uchwytu więc słuchawka jest do wyrzucenia. ODRADZAM!

Wady
    • pękający chwyt który powoduje, że po kilku miesiącach używania produkt można wyrzucić.
  9. uzytkownik_anonimowy

Jak chcesz mieć zwykłą i tanią słuchawkę blutooth i po prostu przez nią rozmawiać to to jest to. Lekka, dobry dźwięk ładny wygląd, ciekawa konstrukcja słuchawki sprawia, że nie przszkadza jeżeli trzymamy ją długo w uchu.

Zalety
    • czysty sygnał, lekka
  10. e...l

Kupiłem w sieci Biedronka za 39,99. Noszę tą słuchawkę trzeci dzień. Jest bardzo lekka i nie przeszkadza mi przez cały dzień, jedynie co 4 godziny zmieniam na drugie ucho. Kupiłem ją bo w pracy mam wielki hałas i mam ciągle zajęte ręce. Rozmowy do 7 metrów z aparatem ,,Nokia 3120 Classic " są bez zniekształceń i bez szumów. Pomimo pracy wśród masy pracujących elektrycznych silników przez 3 dni nie ładowałem jej a rozmów przeprowadziłem około 3 godz i nigdy nie przerwała połączenia. Jak dotąd jestem zadowolony. Polecam

Zalety
    • Mała cena, bardzo lekka, długi czas pracy, dobry zasięg.
    Wady
    • Mogłaby być mniejsza i mniej rzucająca się w oczy bo wszyscy przyglądają się co mam na uchu.