Amplituner Denon AVR-X2600H DAB Czarny

2690,00 Kup teraz Program Ochrony Kupujących Darmowa wysyłka

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Denon AVR-X2600H DAB Czarny i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Paweł

Urządzenie wieszało się podczas konfiguracji kilka razy - żeby obsłużyć ampli z telefonu potrzebne dwie apki ! Totalnie do bani prawie nieistniejąca instrukcja. Żeby podłączyć głośniki biampingowo musiałem posłużyć się przykładem z ich strony internetowej - po czym zrobić dokładnie odwrotnie i wtedy zadziałało. Dźwięk cudowny taki jak oczekiwałem. Urządzenie się samo włącza.. . Nie doczytałem, nie da się podłączyć słuchawek BT nie kupił bym tego modelu będąc tego świadomym.

Zalety
    • jakość dźwięku
    Wady
    • wygoda używania
  2. Janusz

Po opanowaniu wszystkich opcji, skalibrowaniu pomieszczenia, wykonaniu kilku poprawek w ustawieniach słucha się muzyki i filmów z dużym zadowoleniem i przyjemnością.

Zalety
    • jakość dźwięku
    • wygoda używania
  3. mulki1985

Jestem bardzo zadowolony z tego amplitunera. Wystarczająca ilość wejść HDMI. Dużo ciekawych funkcji. Apki na telefonie działają dobrze. Dodatkowo radio dab. Gorąco polecam zakup ten amplituner w sklepie HIFISTATION możliwość negocjowania ceny.

Mega produkt.

5. Hans

Myślę, że sprzęt będzie dobrze służył.