Telewizor LG 49UM7100

Przekątna: 49 cali, Rozdzielczość: 4K UHD, Matryca: LED, Odświeżanie: 1600 Hz, Wi-Fi, Tuner: DVB-C, DVB-T2, DVB-S2, Rodzaj ekranu: Prosty, Dostępne łącza bezprzewodowe: Bluetooth, Wi-Fi, DLNA, LAN
4,5 5 0 8 opinii / 1 pytanie
  • 49 cali
  • 55 cali
  • 70 cali

jakość obrazu

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie LG 49UM7100 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. swir

Opinia pochodzi z produktu podobnego: LG 70UM7100

Jak na razie wszystko OK.

Zalety
    • dobre odwzorowanie ruchu
    • dobry dźwięk jak na lcd
    • jakość dźwięku
    • jakość obrazu
    • ładne kolory
    • obraz 4k
    • smart tv
  2. LysenkoSAG

Opinia pochodzi z produktu podobnego: LG 43UM7100

Długo wybierałem telewizor, bardzo długo.
    I chyba mój wybór był dobry.
    Ma bluetooth, wifi, wszytko co trzeba. w Sumie mogę polecać.
    Kupowałem na
    dostała na następny dzień.

3. LysenkoSAG

Opinia pochodzi z produktu podobnego: LG 43UM7100

używam około miesiąca. jestem zadowolony.
    cena jakość jest ok.
    wszytko co trzeba z TV smart w takiej cenie .

Zalety
    • jakość dźwięku
    • jakość obrazu
    • ładne kolory
  4. Bili1983

Super i nie drogi

5. Arkadiusz

Opinia pochodzi z produktu podobnego: LG 43UM7100

Wydaje mi się że na dzień dzisiejszy nie da się kupić lepszego TV w tej cenie. To już mój 4 LG i po raz pierwszy mogę naprawdę powiedzieć JESTEM ZADOWOLONY! Jakość materiałów jest kiepska, ale do TV się nie przytulam ani go nie głaszczę. Na szczęście nie widać tego na pierwszy rzut oka. TV prezentuje się na oko całkiem dobrze. Aplikacje uruchamiają się błyskawicznie (przynajmniej w porównaniu z poprzednim). Programy przełączają się wyjątkowo sprawnie. Jakość dźwięku jest naprawdę zadowalająca. Jeśli szukasz TV w rozsądnej relacji jakości do ceny to możesz brać w ciemno! Polecam tryb obrazu GRA. Moim zdaniem najlepsza jakość do codziennego oglądania. Świetnie że ma bluetooth. Sparowałem TV z moją mikorwieżą w 5 sek i mam coś w namiastce soundbara :) TV jest bardzo lekki. Jakby w środku nic nie było... a jest. Szczerze polecam.

6. Zeus

LG 43UM7100
    Oceniam produkt biorąc pod uwagę cenę 1499 zł bo tyle dałem. Mam w domu Samsunga i LG obydwa podobnej wielkości. Zalety LG 4K i HDR dzięki tym parametrom jest bardzo dokładny obraz po włączeniu HDR można policzyć włosy na głowie w materiale HD. Zdziwiłem się, że większa rozdzielczość telewizora ma duży wpływ na szczegółowość obrazu w materiale HD, bo w materiale 4K jest to oczywiste. LG ma ładne żywe kolory i dobry dźwięk. Telewizor kupiłem dla córki do TV, Gier i Internetu. LG spełnia moje oczekiwania zdarza mi się że podczas oglądania TV wpadam w zachwyt jakością obrazu. LG doskonale sprawdza się w jasnych scenach, z dużą zawartością barw. Internet działa płynnie bez problemów. Jest dużo możliwości ustawiania obrazu według własnych potrzeb. Dźwięk ma kilka trybów Kino itd. Matryca jest równo podświetlona na jasnym tle nie ma ciemnych plam, na ciemnym tle nie ma jasnych miejsc, ale jest jedna wada, czerń nie jest z górnej półki nie oczekuję oczywiście czerni na poziomie OLED,ale mam samsunga sprzed 7 lat i tam czerń jest dużo lepsza. Z tego powodu ciemne sceny za dnia wypadają na 4 natomiast jeśli oglądamy wieczorem przy wyłączonym świetle to daję 2( mierną) podkreślam, że dotyczy to tylko ciemnych scen i to w nocy, Za jasne sceny spokojnie daję 5 czy to w dzień czy w nocy. Szukałem możliwości ustawienia czerni by ją pogłębić, by zmniejszyć podświetlenie matrycy przy czarnym ekranie, ale niestety ta funkcja jest zablokowana i nie udało mi się tego obejść. Pomimo tego, że czerń jest w LG słabsza niż w moim samsungu to pozostałe zalety zdecydowanie przeważają na korzyść LG. LG dobrze radzi sobie w dynamicznych scenach dobrze odwzorowuje ruch więc do oglądania meczy z pewnością się nadaje.Podkreślam że samsung jest sprzed 7 lat Ful HD 3D, a LG jest nowym TV z 2019 roku, ale takim porównaniem dysponuję i takie opisuję.

Zalety
    • dobre odwzorowanie ruchu
    • dobry dźwięk jak na lcd
    • dokładny
    • szczegółowy obraz
    • hdr zdecydowana poprawa obrazu
    • ładne kolory
    • obraz 4k
    • smart tv
    • wystarczająca ilość złączy
    Wady
    • odwzorowanie czerni w ciemnych scenach
  7. Arek

Opinia pochodzi z produktu podobnego: LG 43UM7100

To już moje 4 TV LG. Jeśli ktoś szuka TV w znakomitej relacji jakości do ceny to może brać w ciemno! TV jest wykonany z marnej jakości materiałów ale na czymś trzeba było ciąć koszty. Na szczęcie z dystansu tego nie widać. Jeśli nie masz zamiaru się do niego przytulać ani go głaskać to nie będziesz rozczarowany. Minimalistyczny design, wygląda przyzwoicie. Jakość dźwięku jest przyzwoita, obraz jak na zwykły LED bardzo dobra. Zaskoczyło mnie wyjątkowo szybkie przełączanie kanałów i uruchamianie aplikacji, np. netflix. HBO musiałem sobie już samemu zainstalować i trochę to trwało zanim ogarnąłem jak to zrobić ale udało się i wszystko śmiga aż miło. Brakuje mi przycisku na pilocie który przełączałby mnie w tryb pobranych aplikacji... przy najmniej na razie nie ogarnąłem gdzie taki jest. Polecam tryb obrazu GRA. Moim zdaniem najlepszy do codziennego oglądania. Świetna jest funkcja bluetooth. Łącze się przez nią z moją mikrowieżą Yamaha i mam zamiast soundbara - parowanie zajęło 5 sekund. Za 1399zł kupiłem 43" w Avansie. Nie wydaje mi się że jest na rynku lepszy TV w tej cenie.

8. klonos

Opinia pochodzi z produktu podobnego: LG 43UM7100

Telewizor warty uwagi cena niska mojej rodzinie wystarcza na spokojnie ekran tez duży jak na taka cenę i wykonanie git jestem zadowolony i myślę nad zakupem drugiego do pokoju dzieci.