Espiro Sonic Air 40 Jungle Spacerowy

Dodatkowe wyposażenie: Osłona na nogi, liczba kół: 4, rodzaj kół: Pompowane, stelaż: Aluminiowy, typ siedziska: Rozkładane
4,0 5 0 4 opinie / 1 pytanie
4,0

bezpieczeństwo
łatwość montażu

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Espiro Sonic Air 40 Jungle Spacerowy i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. swiat77

Bardzo polecam ten wózek. Super sprawuje się w trudnych terenach. Posiada amortyzację na przednie koła. Szybko się składa i rozkłada. 😊

Zalety
    • dobra cena do jakości
    • łatwość montażu
    • super na trudne tereny
    • szerokie siedzisko
    • szybki montaż i składanie
    • wygoda
    • wygodny
    Wady
    • bezpieczeństwo
  2. RYBI

Użytkuje od 3 tygodni i jestem bardzo zadowolona. Synek lubi spacery w tym wózku. Prowadzi się płynnie, wózek jest zwrotny, stabilny, pasy łatwe w zapięciu. Fajne rozkładane siedzisko do pozycji leżącej, dzięki czemu drzemka również wygodna. Duży plus za obszerną budkę i duży wywietrznik z siatki z tyłu budki, który w prosty sposób można szybko modyfikować,co daje dodatkowe możliwości cyrkulacji powietrza. Hamulec przy rączce wózka,genialny! Kosz średniej wielkości, ale mieści co trzeba. Torba, którą można odpiąć bardzo sie przydaje,ja swoją wieszam na kierownicy,bo mam wypchaną na max. Spiworka jeszcze nie użytkowałam. Super wyposażony wózek o fajnym wyglądzie.

3. Kasia

Wózek super! prowadzi się lekko i zwinnie.

4. Netka

Wózek bardzo mi się spodobał- jest po prostu ładny. Składanie proste i podobne jak w większości wózków. Koła wydawały się duże i amortyzujące, fajny gadżet z hamulcem przy rączce. Niestety już przy pierwszym wyjściu okazało się, że wózek się "potyka" na krawężnikach. Przy drugim wyjściu przewrócił się razem z dzieckiem do przodu! Nie polecam.

Zalety
    • łatwość montażu