Ekspres Philips 3200 LatteGo EP3221/40 czarny

Ekspres ciśnieniowy Philips o mocy 1500W. Posiada funkcje: Automatyczne czyszczenie, Automatyczne odkamienianie, Oszczędzanie energii, Personalizacja ustawień, Spienianie mleka
5,0

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Philips 3200 LatteGo EP3221/40 czarny i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. dagawikar

Ekspres użytkuje nie długo łatwy w obsłudze dobrze się czyści i łatwo wymienia wodę, posiada różne funkcje zaparzania kawy od espresso po latte. spieniacza do kawy używa sie bardzo łatwo można zrobić latte i capucino. ekspres nie zajmuje dużo miejsca. Można wybrać moc kawy do twardości wody. ekspres polecam bardzo dobry.

2. Dagmara

ekspres użytkuje niedługo. ekspresy to dla mnie czarna magia ten obsługuje sie łatwo. Instrukcja obsługi przejżysta. Wodę w ekspresie uzupełnia się łatwo, spieniacz do mleka działa idealnie nawet lepiej niż ze zbiornikiem bo nie trzeba czyścic kabelków. Kawa smakuje bardzo dobrze można ustawiać sobie moc. Możemy wybrac sobie różne rodzaje kawy od esspresso po zwykłą i latte zrobiac mleko spieniaczem. mleko można ubić na gęstą piankę. Ekspres polecam wszystkim. napewno go w przyszłości kupię. dodam jeszcze, że nie zajmuje duzo miejsca. Ekspres czyści się bardzo dobrze.