Philips S7940/16

Golarka Męska Głowicowa, posiadająca zasilanie Akumulatorowe. Goląca Na sucho i mokro. Trymer - Tak.
4,5
8 opinii
689,00 Kup teraz Program Ochrony Kupujących Darmowa wysyłka
RATY 10X0 (RRSO 0%). SPRAWDŹ!
?

głośność pracy
łatwość golenia
Liczba głosów: 8 Liczba opinii: 8
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Philips S7940/16 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

 1. Michał
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Cicha praca.Brak podrażnień po goleniu .Bardzo wytrzymała bateria Aplikacja mobilna GroomTribe

 2. evils.allegro*****
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  To najlepsza golarka jaką używałem, bez żadnych podrażnień czy zaczerwienień.
  Bez wątpienia największą zaletą tego urządzenia jest intuicyjność i wygoda obsługi oraz cicha praca golarki.
  Działa dość precyzyjnie ale dla lepszych efektów trzeba dłużej się golić. Dobrze trzyma się w dłoni a część goląca optymalnie przylega do twarzy.
  Testowałem dokładnie i jestem zadowolony.

  Zalety
  • głośność pracy
  • łatwość golenia
 3. Wojciech
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Dobry wybór dla skóry wrażliwej.

  Bardzo wysoki komfort użytkowania - porównanie do starczej, 3-głowicowej Phillips PT860:
  1. Maszynka lżejsza, lepiej wyprofilowany chwyt i cichsza
  2. 3 poziomy regulacji delikatności golenia (N, S, XS)
  3. bardzo łatwe utrzymanie w czystości! W porównaniu do starszego modelu PT860, dużo mniej zbierających zarost zakamarków.
  4. Jakość golenia - wyraźna różnica na plus (stara PT860, mimo nowego zestawu ostrzy goli słabiej i podrażnia skórę bardziej.
  5. regulacja delikatności golenia – rewelacja!!! Już sam kształt i wykonanie głowicy zmniejsza ilość podrażnień, regulacja delikatności pozwala łatwo dopasować do własnych preferencji pracę maszynki.
  6. aplikacja GroomTribe – pozwala monitorować pracę maszynki, regulować stopień delikatności golenia oraz rejestruje ruchy, które wykonujemy maszynką. Ważne! Maszynka sama zapisuje dane, aplikacja nie musi być podłączona w czasie golenia! Pozwala w prosty sposób udoskonalić sposób, w jaki się golimy, oraz finalnie zredukować ilość podrażnień.

  Zalety
  • głośność pracy
  • łatwość golenia
 4. Katunpeter
  Polecam
  Ocena:
  4,5/5 Wystawiono

  Największą zaletą bez wątpienia jest współpraca z aplikacją GroomTribe.
  Używałem tylko jednorazowych maszynek, które najmniej podrażniały moją skórę. Po pierwszej próbie golenia golarką aplikacja od razu wskazała na popełniane błędy (efektywność na poziomie 34%:)). Szybko pomogła mi dostosować pracę maszynki tak aby nie podrażniła skóry i znacznie poprawiła efektywność golenia). Z 3 goleniem moja umiejętność posługiwania się Philipsem wzrosła do 96/7%. SUPER polecam każdemu...

  Zalety
  • łatwość golenia
 5. Jazon
  Polecam
  Ocena:
  4,5/5 Wystawiono

  To pierwsza golarka elektryczna, której używanie nie doprowadziło u mnie do podrażnień i zaczerwienienia skóry. Na pewno duża w tym zasługa aplikacji Groom Tribe, która poprzez plan golenia krok po kroku prowadzi użytkownika do maksymalnego wykorzystania możliwości urządzenia, jednocześnie udzielając porad użytkowych i dostosowując parametry pracy golarki tak aby zminimalizować trapiące użytkownika problemy (zaczerwienienia, podrażnienia, wrastające włoski).
  Golarka jest cicha, bardzo poręczna w trzymaniu, a głowica świetnie "prowadzi się" po całej twarz.
  Czas pracy na jednym naładowaniu jest naprawdę długi i wynosi kilkanaście goleń. Nie mam co prawda bardzo intensywnego zarostu i średni czas golenia w moim wypadku to ok. 3min.
  Żadnych trudności nie nastręcza utrzymanie golarki w czystości, wystarczy zdjąć głowicę i wypłukać pod bieżącą wodą.

  Na mały minus zaliczyłbym jednak największą zaletę urządzenia, czyli współpracującą z nią aplikację. Nie do końca jej obsługa jest intuicyjna, szczególnie w kwestii zmiany trybu pracy golarki.
  Golarka nie pozwala również na manualną zmianę trybu golenia. Dostosowany dla mnie tryb golenia XS, rzeczywiście spełnił swoje zadanie - brak zaczerwienienia i podrażnienia skóry, częściowo kosztem szybkości i dokładności golenia. Po pewnym czasie użytkowania mam wrażenie, że moja skóra jest gotowa na wypróbowanie trybu S, ale mam problem z jego uruchomieniem.

  Zalety
  • głośność pracy
  • łatwość golenia
 6. Paweło
  Polecam
  Ocena:
  4,5/5 Wystawiono

  Cicho, szybko, bez podrażnień, precyzyjnie

  Zalety
  • dokładność
  • głośność pracy
  • łatwość golenia
  • trwałość
 7. Jaroslaw
  Polecam
  Ocena:
  4/5 Wystawiono

  Szybka i elastyczna głowica, łatwość czyszczenia

  Zalety
  • głośność pracy
  • łatwość golenia
  • trwałość
 8. Marcin P
  Ocena:
  3,5/5 Wystawiono

  Golarki używałem codziennie. Od kilkunastu lat golę się tylko golarkami elektrycznymi i używałem wielu modeli. Ten model nie wyróżnia się specjalnie na plus od innych, których używałem do tej pory. Na plus można zaliczyć ostrza, które dobrze dopasowują się do kształtu twarzy i kierunku zarostu, szczególnie na podbródku i gardle. Trzeba się jednak przyzwyczaić do ich stosowania i nauczyć przykładać je do skóry - ja pierwsze próby przypłaciłem podrażnieniami. Aplikacja i podłaczone pod nią programy wydają się raczej bajerem niż rzeczywiście przydatną funkcją. No chyba, ze ktoś lubi analizować statystyki - ja chcę się po prostu dobrze ogolić. Słowem dobra golarka, ale bez żadnego WOW.

  Zalety
  • głośność pracy