Philips S7940/16

Golarka Męska Głowicowa, posiadająca zasilanie Akumulatorowe. Goląca Na sucho i mokro. Trymer - Tak.
4,5
RATY 10X0 (RRSO 0%). SPRAWDŹ!

łatwość golenia

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Philips S7940/16 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Michał

Cicha praca.Brak podrażnień po goleniu .Bardzo wytrzymała bateria Aplikacja mobilna GroomTribe

2. evils.allegro*****

To najlepsza golarka jaką używałem, bez żadnych podrażnień czy zaczerwienień.
    Bez wątpienia największą zaletą tego urządzenia jest intuicyjność i wygoda obsługi oraz cicha praca golarki.
    Działa dość precyzyjnie ale dla lepszych efektów trzeba dłużej się golić. Dobrze trzyma się w dłoni a część goląca optymalnie przylega do twarzy.
    Testowałem dokładnie i jestem zadowolony.

Zalety
    • głośność pracy
    • łatwość golenia
  3. Wojciech

Dobry wybór dla skóry wrażliwej.

Bardzo wysoki komfort użytkowania - porównanie do starczej, 3-głowicowej Phillips PT860:
    1. Maszynka lżejsza, lepiej wyprofilowany chwyt i cichsza
    2. 3 poziomy regulacji delikatności golenia (N, S, XS)
    3. bardzo łatwe utrzymanie w czystości! W porównaniu do starszego modelu PT860, dużo mniej zbierających zarost zakamarków.
    4. Jakość golenia - wyraźna różnica na plus (stara PT860, mimo nowego zestawu ostrzy goli słabiej i podrażnia skórę bardziej.
    5. regulacja delikatności golenia – rewelacja!!! Już sam kształt i wykonanie głowicy zmniejsza ilość podrażnień, regulacja delikatności pozwala łatwo dopasować do własnych preferencji pracę maszynki.
    6. aplikacja GroomTribe – pozwala monitorować pracę maszynki, regulować stopień delikatności golenia oraz rejestruje ruchy, które wykonujemy maszynką. Ważne! Maszynka sama zapisuje dane, aplikacja nie musi być podłączona w czasie golenia! Pozwala w prosty sposób udoskonalić sposób, w jaki się golimy, oraz finalnie zredukować ilość podrażnień.

Zalety
    • głośność pracy
    • łatwość golenia
  4. Katunpeter

Największą zaletą bez wątpienia jest współpraca z aplikacją GroomTribe.
    Używałem tylko jednorazowych maszynek, które najmniej podrażniały moją skórę. Po pierwszej próbie golenia golarką aplikacja od razu wskazała na popełniane błędy (efektywność na poziomie 34%:)). Szybko pomogła mi dostosować pracę maszynki tak aby nie podrażniła skóry i znacznie poprawiła efektywność golenia). Z 3 goleniem moja umiejętność posługiwania się Philipsem wzrosła do 96/7%. SUPER polecam każdemu...

Zalety
    • łatwość golenia
  5. Jazon

To pierwsza golarka elektryczna, której używanie nie doprowadziło u mnie do podrażnień i zaczerwienienia skóry. Na pewno duża w tym zasługa aplikacji Groom Tribe, która poprzez plan golenia krok po kroku prowadzi użytkownika do maksymalnego wykorzystania możliwości urządzenia, jednocześnie udzielając porad użytkowych i dostosowując parametry pracy golarki tak aby zminimalizować trapiące użytkownika problemy (zaczerwienienia, podrażnienia, wrastające włoski).
    Golarka jest cicha, bardzo poręczna w trzymaniu, a głowica świetnie "prowadzi się" po całej twarz.
    Czas pracy na jednym naładowaniu jest naprawdę długi i wynosi kilkanaście goleń. Nie mam co prawda bardzo intensywnego zarostu i średni czas golenia w moim wypadku to ok. 3min.
    Żadnych trudności nie nastręcza utrzymanie golarki w czystości, wystarczy zdjąć głowicę i wypłukać pod bieżącą wodą.

Na mały minus zaliczyłbym jednak największą zaletę urządzenia, czyli współpracującą z nią aplikację. Nie do końca jej obsługa jest intuicyjna, szczególnie w kwestii zmiany trybu pracy golarki.
    Golarka nie pozwala również na manualną zmianę trybu golenia. Dostosowany dla mnie tryb golenia XS, rzeczywiście spełnił swoje zadanie - brak zaczerwienienia i podrażnienia skóry, częściowo kosztem szybkości i dokładności golenia. Po pewnym czasie użytkowania mam wrażenie, że moja skóra jest gotowa na wypróbowanie trybu S, ale mam problem z jego uruchomieniem.

Zalety
    • głośność pracy
    • łatwość golenia
  6. Paweło

Cicho, szybko, bez podrażnień, precyzyjnie

Zalety
    • dokładność
    • głośność pracy
    • łatwość golenia
  7. Jaroslaw

Szybka i elastyczna głowica, łatwość czyszczenia

Zalety
    • głośność pracy
    • łatwość golenia
  8. Marcin P

Golarki używałem codziennie. Od kilkunastu lat golę się tylko golarkami elektrycznymi i używałem wielu modeli. Ten model nie wyróżnia się specjalnie na plus od innych, których używałem do tej pory. Na plus można zaliczyć ostrza, które dobrze dopasowują się do kształtu twarzy i kierunku zarostu, szczególnie na podbródku i gardle. Trzeba się jednak przyzwyczaić do ich stosowania i nauczyć przykładać je do skóry - ja pierwsze próby przypłaciłem podrażnieniami. Aplikacja i podłaczone pod nią programy wydają się raczej bajerem niż rzeczywiście przydatną funkcją. No chyba, ze ktoś lubi analizować statystyki - ja chcę się po prostu dobrze ogolić. Słowem dobra golarka, ale bez żadnego WOW.

Zalety
    • głośność pracy