Maszyna do szycia Singer 8280

Sklep:

Singer 8280 - Opinie

łatwość obsługi

1. uzytkownik_anonimowy

Maszyna - mała, poręczna, dobrze szyje, cicho, nie przepuszcza, prosta instrukcja. Bardzo dobra do domowych przeróbek, obszyć. Jest możliwość dokupienia elementów wzbogacających zakres jej pracy.

Zalety
    • cena, duży zakres regulacji, czytelność instrukcji obsługi, cicha praca, szybkość, dużo funkcji, gwarancja, nie przepuszcza
  2. Pqeel

Maszyna została kupiona przeze mnie w celu szycia firanek, zszywania dziurek, dziurkowania. Dobrze się sprawdza, nie 'targa' cienkich tkanin. Fajnie przecina materiał, gdy chcemy uzyskać dziurkę. Jest cicha, lekka, poręczna. polecam

Zalety
    • cicha, wielofunkcyjna
  3. uzytkownik_anonimowy

Nie zaznaczam w plusach czytelności instrukcji obsługi ponieważ nie potrzebowałem jej czytać.
    Tak prosta i intuicyjna jest obsługa tej maszyny.Polecam w 100%.Szyje rewelacyjnie,nie ma problemów z ustawieniami .

Zalety
    • nie przepuszcza, wiele różnorodnych programów , dobra regulacja, przystępna cena, cicha, szybka, wielofunkcyjna, gwarancja
  4. uzytkownik_anonimowy

Maszyna do domowego użytku - jakieś przeróbki, szycie obrusów i firan. To nie jest już ten Singer co kiedyś (wspominam z nostalgią), raczej plastikowa, widać że robiona w Polsce na licencji. Ale i tak lepsza niż Łucznik.

Zalety
    • cena, dużo funkcji, wiele różnorodnych programów , nie przepuszcza
    Wady
    • głośna praca
  5. monika

Bardzo fajna maszynka. Mam już ją dość długo i jestem z niej bardzo zadowolona. Jest mała, podręczna, nie zacina się, bardzo prosta w użyciu. Poza tym nie jest droga i ładnie wygląda na półce.

6. uzytkownik_anonimowy

Bardzo poręczna,nie rozregulowuje się,duża wygoda za przystępną cenę.Niezwykle przydatna do szycia na własne potrzeby.Instrukcja mogłaby być bardziej szczegółowa.Brakuje informacji jak używać np. stopkę do owerloka .

Zalety
    • dobra regulacja, cicha, wielofunkcyjna
    Wady
    • skomplikowana instrukcja
  7. uzytkownik_anonimowy

estetycznie wykonana,prosta w obsłudze,cicha praca,posiada wszystko co potrzebne jest pani domu która od czasu do czasu chce coś przerobić, uszyć.

Zalety
    • cena, cicha praca, szybkość, nie przepuszcza
  8. Magdalena

maszyna spisuje się świetnie, nie pracuje zbyt głośno szyje bardzo płynnie zarówno cieniutkie jak i grube materiały, obsługa prosta łatwe zakładanie nici. Jestem bardzo zadowolona

Jak na maszynę do użytku domowego i za około 400 zł to naprawdę świetny produkt. Maszynę mam od kilku dni, na razie spisuje się super. Szyje od cienkich materiałów po złożony podwójnie jeans. Polecam!

10. lech

Jeszcze nie zaczęła pracować a już połamał się trzpień szpulki w czasie przenoszenia maszyny. Części plastikowe są bardzo słabe. I to że nie ma ani jednej negatywnej opinii to manipulacja opiniami.