Maszyna do szycia Singer 8280

Cena:
387,00 Kup teraz Program Ochrony Kupujących Program Ochrony Kupujących 394,15 Kup teraz Program Ochrony Kupujących Program Ochrony Kupujących 376,58 Kup teraz Program Ochrony Kupujących Program Ochrony Kupujących
Sklep:
Darmowa wysyłka

Singer 8280 - Opinie

łatwość obsługi

1. uzytkownik_anonimowy

estetycznie wykonana,prosta w obsłudze,cicha praca,posiada wszystko co potrzebne jest pani domu która od czasu do czasu chce coś przerobić, uszyć.

Zalety
    • cena, cicha praca, szybkość, nie przepuszcza
  2. Magdalena

maszyna spisuje się świetnie, nie pracuje zbyt głośno szyje bardzo płynnie zarówno cieniutkie jak i grube materiały, obsługa prosta łatwe zakładanie nici. Jestem bardzo zadowolona

3. Użytkownik serwisu heureka.cz

dobry zaku z czasem zamienia się w całkiem drogą zabawę- dodatki i części zamienne są bardzo drogie!

Zalety:
    Wydajna i idealna do domowego użytku
    maszyna za dobrą cenę

Wady:
    bardzo drogie części zamienne

4. uzytkownik_anonimowy

Maszyna prosta w obsłudze nawet bez instrukcji i dla takiego laika ja, co nie miał doczynienia z szyciem, za tę cenę produkt rewelacyjny, cicha, poręczna.

Zalety
    • cena, stosunek jakości do ceny, wygląd
  5. Barbara

Towar zgodny z zamówieniem, prosta obsługa, instrukcja w języku polskim. Maszyna idealna dla osoby zaczynającej przygodę z szyciem na maszynie. Polecam

6. uzytkownik_anonimowy

Jestem posiadaczem tej maszyny do szycia od 2 tygodni,sprawuje się dobrze (choć na początku miałem problemy z nićmi które mi się rwały-mój błąd nie starannie poprowadziłem nić).Jak dla mnie początkującego Singer 8280 spełnia moje oczekiwania.

Zalety
    • przystępna cena, cicha
  7. bartlomiejbb

Maszyna kupiona na prezent, Teściowa zadowolona bardzo chwali.Maszyna chodzi cichutko, prosta w obsłudze. Ponoć dużo lepsza od poprzedniej-łucznik.

Zalety
    • cena, cicha praca
  8. Pqeel

Maszyna została kupiona przeze mnie w celu szycia firanek, zszywania dziurek, dziurkowania. Dobrze się sprawdza, nie 'targa' cienkich tkanin. Fajnie przecina materiał, gdy chcemy uzyskać dziurkę. Jest cicha, lekka, poręczna. polecam

Zalety
    • cicha, wielofunkcyjna
  9. uzytkownik_anonimowy

Nie zaznaczam w plusach czytelności instrukcji obsługi ponieważ nie potrzebowałem jej czytać.
    Tak prosta i intuicyjna jest obsługa tej maszyny.Polecam w 100%.Szyje rewelacyjnie,nie ma problemów z ustawieniami .

Zalety
    • nie przepuszcza, wiele różnorodnych programów , dobra regulacja, przystępna cena, cicha, szybka, wielofunkcyjna, gwarancja
  10. uzytkownik_anonimowy

Maszyna do domowego użytku - jakieś przeróbki, szycie obrusów i firan. To nie jest już ten Singer co kiedyś (wspominam z nostalgią), raczej plastikowa, widać że robiona w Polsce na licencji. Ale i tak lepsza niż Łucznik.

Zalety
    • cena, dużo funkcji, wiele różnorodnych programów , nie przepuszcza
    Wady
    • głośna praca