Stachura-wiersze

?
Edward Stachura, rok wydania 2001, wydawnictwo: C&T
4,9
7 opinii
18,67
Program Ochrony Kupujących
Z wysyłką od 22,66 zł
dostępny
DARMOWA od WT. - PT. do 2kg

Stachura-wiersze - Opinie

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Stachura-wiersze i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.
4,9
7 opinii
+3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.
/
0%
akcja
/
0%
fabuła
/
0%
jakość wydania
Liczba głosów: 7 Liczba opinii: 7
Ocena: 4,5/5
ok
Zgłoś
Ocena: 5/5
Najpiękniejsze i najbardziej znaczące wiersze Edwarda Stachury, autora na, którego piosenkach wychowało się nie jedno pokolenie Polaków i zapewne nie jedno jeszcze się wychowa. Miłośnikom poezji oraz ognisk w oprawie gitarowej muzyki i śpiewu, pozycji tej w biblioteczce domowej zabraknąć nie może.
skomentuj tę opinię Zgłoś
Ocena: 5/5
Stachura to twórca niepokorny, korzystający z fantastycznych środków, na pozór trochę nielogiczny i chaotyczny. Jego twórczość przemawia do mnie i urzeka, za każdym razem gdy sięgam po jego poezję. Wydanie zawiera, to co najciekawsze. Gorąco polecam.
skomentuj tę opinię Zgłoś
Ocena: 5/5
Wiersze Stachury poznałam oczywiście dzięki poezji śpiewanej. Na tyle mnie zafascynowały, ze sięgnęłam po tomiki jego poezji. To wspaniałe wiersze, które nie tracą na swojej autentyczności i wymowie. Nawet w dzisiejszym świecie. Polecam!
skomentuj tę opinię Zgłoś
Ocena: 5/5
Urzekające a przede wszystkim wciągające wiersze Stachury. Z których wiele przełożonych jest na piosenki wykonywane między innymi przez Stare Dobre Małżeństwo. Outsider jak mówiono na Stachurę tworzy wspaniałe połączenia słów i myśli. Jak dla mnie poeta wybitny. Polecam.
skomentuj tę opinię Zgłoś
Ocena: 5/5
Edward Stachura jest jednym z moich ulubionych poetów. Jego wiersze są często niejasne i niejednoznaczne w interpretacji, ale to nadaje im uroku. Przez utwory przebijają głębokie emocje autora. Wiele osób zna je jako piosenki, bo świetnie nadają się one do śpiewania.
skomentuj tę opinię Zgłoś
Ocena: 5/5
Moja historia ze Stachurą zaczęła się od piosenki: "Hura, hura, Broniewski, Stachura...", teraz w swoim prywatnym zbiorze mam wszystkie jego książki. Polecam jak najbardziej, dla mnie spotkanie ze Stachurą to chwila na refleksję i odpoczynek. Polecam :)
skomentuj tę opinię Zgłoś