Stachura-wiersze

Z wysyłką od 22,66 zł
dostępny
DARMOWA od WT. - PT. do 2kg

Stachura-wiersze - Opinie

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Stachura-wiersze i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.
4,9
akcja
jakość wydania
Ocena: 4,5/5
Moja historia ze Stachurą zaczęła się od piosenki: "Hura, hura, Broniewski, Stachura...", teraz w swoim prywatnym zbiorze mam wszystkie jego książki. Polecam jak najbardziej, dla mnie spotkanie ze Stachurą to chwila na refleksję i odpoczynek. Polecam :)
Edward Stachura jest jednym z moich ulubionych poetów. Jego wiersze są często niejasne i niejednoznaczne w interpretacji, ale to nadaje im uroku. Przez utwory przebijają głębokie emocje autora. Wiele osób zna je jako piosenki, bo świetnie nadają się one do śpiewania.
Urzekające a przede wszystkim wciągające wiersze Stachury. Z których wiele przełożonych jest na piosenki wykonywane między innymi przez Stare Dobre Małżeństwo. Outsider jak mówiono na Stachurę tworzy wspaniałe połączenia słów i myśli. Jak dla mnie poeta wybitny. Polecam.
Wiersze Stachury poznałam oczywiście dzięki poezji śpiewanej. Na tyle mnie zafascynowały, ze sięgnęłam po tomiki jego poezji. To wspaniałe wiersze, które nie tracą na swojej autentyczności i wymowie. Nawet w dzisiejszym świecie. Polecam!
Stachura to twórca niepokorny, korzystający z fantastycznych środków, na pozór trochę nielogiczny i chaotyczny. Jego twórczość przemawia do mnie i urzeka, za każdym razem gdy sięgam po jego poezję. Wydanie zawiera, to co najciekawsze. Gorąco polecam.
Najpiękniejsze i najbardziej znaczące wiersze Edwarda Stachury, autora na, którego piosenkach wychowało się nie jedno pokolenie Polaków i zapewne nie jedno jeszcze się wychowa. Miłośnikom poezji oraz ognisk w oprawie gitarowej muzyki i śpiewu, pozycji tej w biblioteczce domowej zabraknąć nie może.