Casio Classic LTP-1303L-7BVEF

Zegarki Damskie Analogowe Na pasku skórzanym, Wodoszczelność: 50m, Kształt: Okrągły, Kolor tarczy: Biały
4,9

Casio Classic LTP-1303L-7BVEF - Opinie

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Casio Classic LTP-1303L-7BVEF i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.
4,9
wyraźne indeksy
trochę za duża tarcza jak dla mnie
pasek jest trochę siermiężny
brak podświetlenia
Zegarek w pełni spełnia moje oczekiwania.Dokładnie taki jak w opisie i na zdjęciach.
Ocena: 4,5/5
średnica zegarka to prawie 3 cm, mój poprzedni był znacznie mniejszy, delikatniejszy, ale za to ten jest bardziej czytelny, ma ładne, delikatne wskazówki. Jest nowy, wiec trudno powiedzieć jak się będzie spisywał na dłuższą metę. Teraz jest super!
Wady
pasek jest trochę siermiężny
trochę za duża tarcza jak dla mnie
JEST OK
można samodzielnie wymienić pasek
Spełnia moje oczekiwania.
Ocena: 4,5/5
dopasowany do gustu osoby docelowej, ale pasek przygotowany dla młodych osób i osoba której kupiłem zegarek (mama, 90 lat) twierdzi, zapięła go ledwo na ostatnią dziurkę
Całkiem niezły zegarek. Jakościowo dobry, łatwy w obsłudze, wygodny, a do tego fajnie się prezentuje na ręce.
Wszystko zgodnie z opisem produktu.
bardzo fajnie prezentuje się na ręku.
1 komentarz Zgłoś
Polecam zegarek ze względu jego zalet. Jest to zegarek klasyczny i zarazem praktyczny, polecam każdemu, pasuje do każdego stroju i na każdą okazję. Ma wyraźne cyfry co jest również jego zaletą jak i podświetlane wskazówki.
Zalety
zegarek praktyczny
Kupiony jako prezent. Użytkownik zadowolony.