Casio Classic LTP-1303L-7BVEF

Zegarki Damskie Analogowe Na pasku skórzanym, Wodoszczelność: 50m, Kształt: Okrągły, Kolor tarczy: Biały
4,9

Casio Classic LTP-1303L-7BVEF - Opinie

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Casio Classic LTP-1303L-7BVEF i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.
4,9
zegarek praktyczny, polecam
fajny rozmiar koperty,
czytelna tarcza
wyraźne indeksy
trochę za duża tarcza jak dla mnie
pasek jest trochę siermiężny
brak podświetlenia
Bardzo fany zegarek, można dowolnie wymieniać paski samemu w domu, nie kosztuje wiele i posiada gwarancję. Po wymianie baterii ponoć traci odporność na zachlapania, ale to nie jest duży problem. Wygodnie się go nosi i nie psuje się.
wygoda
Wady
brak podświetlenia
Całkiem niezły zegarek. Jakościowo dobry, łatwy w obsłudze, wygodny, a do tego fajnie się prezentuje na ręce.
Wszystko zgodnie z opisem produktu.
bardzo fajnie prezentuje się na ręku.
1 komentarz Zgłoś
Polecam zegarek ze względu jego zalet. Jest to zegarek klasyczny i zarazem praktyczny, polecam każdemu, pasuje do każdego stroju i na każdą okazję. Ma wyraźne cyfry co jest również jego zaletą jak i podświetlane wskazówki.
Zalety
zegarek praktyczny
Kupiony jako prezent. Użytkownik zadowolony.
Ocena: 4,5/5
średnica zegarka to prawie 3 cm, mój poprzedni był znacznie mniejszy, delikatniejszy, ale za to ten jest bardziej czytelny, ma ładne, delikatne wskazówki. Jest nowy, wiec trudno powiedzieć jak się będzie spisywał na dłuższą metę. Teraz jest super!
Wady
pasek jest trochę siermiężny
trochę za duża tarcza jak dla mnie
Zegarek w pełni spełnia moje oczekiwania.Dokładnie taki jak w opisie i na zdjęciach.
Zegarek jest klasyczny i ładny, co do działania mam go zbyt krótko żeby stwierdzić jakiekolwiek problemy.
zegarek praktyczny
Ładny, poręczny zegarek, uniwersalny, solidnie wykonany. Same plusy zdecydowanie ☺