Kuchenka Mastercook KGE 3415 ZSB Dynamic

Kuchenka gazowo-elektryczna o pojemności 55 l, Liczba palników: 4, Szerokość: 50 cm, Klasa energetyczna: A
Ostatnia cena:
299,00 Wyprzedane

Zobacz inne produkty z kategorii Kuchenki gazowo-elektryczne

Mastercook KGE 3415 ZSB Dynamic - Opinie

łatwość czyszczenia
łatwość obsługi

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Mastercook KGE 3415 ZSB Dynamic i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. bea

Kuchenka wygląda OK, palniki po 2 msc są ok, ale na płycie pojawiły się żółtawe plamy - nie wiadomo od czego i nie można ich niczym zmyć. Pieczenie od góry - fatalne tzn. nie piecze, nie uznają reklamacji bo cyt. Pana z serwisu "nikt z góry nie piecze" - pomimo innych informacji w instrukcji - za taką wizytę każą sobie słono zapłacić pod groźbą utraty gwarancji. Instrukcja w kilku językach, ale w Polskim jest niekompletna i zakłamuje funkcje tej kuchenki. Nie polecam i nie kupiłabym tej kuchenki, w przyszłości nie skorzystam z tej firmy.

Zalety
    • palniki ok i ładny wygląd ogólnie
    Wady
    • brak rzetelnej instrukcji, brak dobrego pieczenia z góry
  2. Anka

Mam ten piec od roku i korzystam z niego intensywnie. Na razie nie mam zastrzeżeń. Piekarnik grzeje dobrze i góra i dół, palniki po wyregulowaniu podgrzewają b. dobrze. U mnie nie ma żadnych plam, wszystko się fajnie zmywa. Pokrętła co jakiś czas zdejmuję i myję detergentem i zaznaczenia nie bledną. Pojemna szuflada pod piekarnikiem to też duża zaleta. Z serwisem nie miałam jeszcze do czynienia i mam nadzieję że nie prędko będę miała, więc nic nie napiszę. Według mnie świetny piec.

Wady
    • Brak pokrywy
  3. Małgorzata

Na razie ok. Wszystko gra

Zalety
    • fajny piekarnik
  4. uzytkownik_anonimowy

Po tygodniowym użytkowaniu jestem zadowolony z zakupu, zegar elektroniczny posiada sporo przydatnych funkcji związanych ze sterowaniem pieca. Większych wad nie zauważyłem. Polecam ten produkt. A dodam tylko że kuchenka nie posiada górnej pokrywy, osobiście mi to nie przeszkadza.

Zalety
    • cena, stosunek jakości do ceny, spełnia oczekiwania, wygląd
  5. Piotrek

Piekarnik szybko się nagrzewa i dobrze piecze. Dobry towar w niskiej cenie.

Zalety
    • łatwa w utrzymaniu czystości
    • szybkość podgrzewnia
    Wady
    • długi czas zapalania palników
  6. uzytkownik_anonimowy

Produkt godny polecenia. Za tę cenę nic lepszego nic nie udało się znaleźć. Stoi i gotuje. Jedynie brak kompletu dysz do gazu propan-butan był dla mnie problemem.

Zalety
    • cena, stosunek jakości do ceny, spełnia oczekiwania, wygląd
  7. Marzena

Kuchenka z wyświetlaczem, praktyczne i łatwochwytne kurki do włączania gazu, prosta w obsłudze.