Z zawodu dyrektor, kubek ceramiczny

28,00 z wysyłką od 41,00 zł dostępny Napisz opinię 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj
Kup teraz + 5 CeneoPunktów Korzystając z koszyka Ceneo podczas zakupu tego produktu za każde wydane 5pln na ten produkt otrzymasz od Ceneo 1 CeneoPunkt (max 200 CeneoPunktów). Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj

Inne produkty sklepu:

Zobacz więcej
Opis i dane produktu Z zawodu dyrektor, kubek ceramiczny.
Duży, bardzo oryginalny, pięknie się prezentujący na stole czy biurku kubek ceramiczny z napisem "Z zawodu dyrektor" w kolorystyce czarno-białej. Kubek bardzo dobrze się trzyma w ręce, wygodny i pojemny z ciekawym napisem na przodzie. Kubek jest najwyższej jakości, może być zmywany w zmywarkach lub ręcznie.

Oferta obejmuje:
- kubek, dostępne trzy wersje
*450ml z białym wnętrzem i rączką białą (wys.: 11,7cm, średnica: 8,5cm), pudełko z okienkiem WYSYŁANY STANDARDOWO
*330ml z białym wnętrzem i rączką białą (wys.: 9,5cm, średnica: 8cm), pudełko bez okienka
*330ml z czarnym wnętrzem i rączką białą (wys.: 9,5cm, średnica: 8cm), pudełko bez okienka
- pudełko tekturowe

Copyright SLOSHE All Right Reserved.

Kolor
Materiał
Styl
Tagi
  • dyrektor, praca
Wykonanie
  • Handmade
Wyślij pytanie dotyczące produktu
Zgłoś nadużycie

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Za ocenę zakupionego produktu otrzymasz 3 CeneoPunkty. Aby otrzymać CeneoPunkty najpierw zaloguj się do Ceneo. + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.
Nie masz jeszcze konta? . + 30 CeneoPunktów Za rejestrację otrzymasz 30 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

jakość
wygląd
Liczba głosów: 0 Liczba opinii: 0
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.