SilentiumPC Navis RGB 240 (SPC219)

5,0 5 0 3 opinie / Zadaj pytanie
5,0
3 opinie
279,00 Kup teraz Program Ochrony Kupujących
?

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie SilentiumPC Navis RGB 240 (SPC219) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

 1. Krzysztof
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Jak na razie używam to Chłodzenie chociaż chciałem kupic navis Pro Ale niestety już był niedostępny w sprzedaży. Jestem zadowolony na procku i5 9600K niskie temperatury w małej obudowie SPC brutus m10. Jak dałem na 4,8GHz max temp. 71°C ogólnie daje radę, wentylatory chodzą cicho. Nie mam zastrzeżeń. Ogólnie u mnie nie podłączyłem RGB bo mnie to irytuje robić choinkę z komputera nawet nie sprawdzałem czy działają.

  Jak dla mnie produkt godny polecenia.

 2. a...c
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono użytkowania

  Chłodzenie rewelacyjne, bardzo przejrzysta instrukcja i prosta instalacja (AM4) - w obudowie prezentuje się świetnie. Węże są dosyć sztywne, ale dobrze się układają. Pompka jest bardzo cicha. Po testach widać jest wydajniejsze o około 10% od swojego poprzednika - Navis 240 pro. Najlepsze chłodzenie w tej cenie! Polecam.

  Opinia potwierdzona zakupem
 3. Manio32
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono użytkowania

  Dobre chłodzenie, natomiast nie wprawionym osobom może narobić trochę kłopotu podczas montażu.

  Opinia potwierdzona zakupem