Bosch Unlimited BCS1ULTD

Pojemność: 0,4 l, Filtr: Zmywalny filtr, Głośność: Nie dotyczy, Roczne zużycie energii: Nie dotyczy
4,9 5 0 4 opinie / 1 pytanie
4,9
4 opinie
Cena od: 1699,00 Gdzie kupić?
?

głośność pracy
jakość wykonania
Liczba głosów: 13 Liczba opinii: 4
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Bosch Unlimited BCS1ULTD i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

 1. paulina9105
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Super sprzęt. Nie żałuje zakupu, jest mega wygodny w użytkowaniu od standardowego odkurzacza. Odkurzanie stało się o wiele przyjemniejsze. Polecam!!!

 2. Karol
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Rewelacja wyjmuje i odkurzam. Szczerze mówiąc szukam pretekstow żeby go używać. Przestałem nawet zwracać uwagę dzieciom kiedy jedzą kanapki w powietrzu bez talerza. 10 punktów na 10

 3. Gabi
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Jestem bardzo zadowolona. Odkurzacz najwyższej jakości, bardzo cichy i dokładnie sprząta. Posiada dwa wymienne akumulatory, dzięki czemu można sprzątać cały czas stosując je naprzemiennie. Dzięki funkcji szybkiego ładowania akumulator jest gotowy do pracy po godzinie. Odkurzacz jest estetycznie wykonany, przez co nie trzeba go chować przed gośćmi po szafach.

  Zalety
  • głośność pracy
  • jakość
 4. Piotr
  Polecam
  Ocena:
  4,5/5 Wystawiono

  Sprzęt super, godny polecenia, zabrałem pół gwiazdki tylko za brak w zestawie w takiej cenie(1999) szczotki do materaca (w tańszej wersji jest ona załączona), poza tym naprawdę rewelacja, polecam każdemu, czas pracy odpowiedni, dodatkowo jak ktoś ma większy dom, to jest drugi akumulator, czas ładowania - zdążysz naładować drugi zanim rozładujesz pierwszy. .więc prawie ideał