Maski do włosów, które mają działanie Odżywcze, Wzmacniajace. O pojemności: 1000ml.
4,5

wydajność

+ 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Kallos HONEY regenerująca maska do włosów z naturalnym ekstraktem z miodu 1000ml i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Emi

Fajnie nawilża i super rozczesuje się po niej włosy! A przede wszystkim cudownie pachnie miodem, wcześniejsze maski były bez zapachowe a ta naprawdę pachnie miodem!

2. Aga

Taki sobie

3. Karina

Kallos honey kocha się z moimi włosami. Zanim odkryłam ze istnieje to do zwykłych odzywek dodawałam łyżkę miodu, moje włosy go poprostu uwielbiają, ale wiadomo miod i to w dodatku ten prawdziwy jest drogi, a odzywka za kilkanaście złotych sprawdza się równie świetnie!

4. Kussii

Uwielbiam tę maskę

Zalety
    • pojemność
  5. Monika

Dobry produkt w dobrej cenie. Ładnie pachnie

6. Beata

Super cena dobry efekt

7. Jacek

Kallos to bardzo dobre kosmetyki pod względem jakości. Zapach miodowy jest nowy w linii tych produktów. Jest bardzo intensywny i dług pozostaje na włosach. Dodatkowo, cena tego produktu jest niezwykle atrakcyjna, szczególnie zważywszy na fakt, że opakowanie zawiera aż 1 litr szamponu, więc starcza na bardzo długo.

8. Klaudia

Ok