Moneual MBOT 500

Pojemność: 0,35 l, Filtr: HEPA, Głośność: do 50 dB, Roczne zużycie energii: Nie dotyczy
4,9

Moneual MBOT 500 - Opinie

4,9
długość kabla
Urządzenie kupiłam swojej mamie, która za każdym razem dziękuje mi za ten prezent. Robot bardzo jej pomaga. Świetnie radzi sobie z poruszaniem się w jej domu, dokładnie sprząta i nie ma do niego żadnych zastrzeżeń. Polecamy :)
Zalety
cena
Ocena: 4,5/5
Jak na razie jestem bardzo zadowolona. Sprzątanie jest wystarczająco efektywne i w mieszkaniu ok 40m2 przebiega na jednym naładowaniu baterii. Robot jest bardzo estetyczny i z dobrej jakości materiałów.
wyposażenie
Urzadzenie sprawuje sie niesamowicie. Wciaga wszystkie zanieczyszczenia bez problemów. Nie byłem do konca przekonany, ale teraz jestem w stanie polecic kazdemu. Swietny sprzet.
Zalety
długość kabla
moc
Kiedys tez mialem robota z tanszej pułki i sprawdzal sie dosc dobrze.
myslalem ze ten bedzie na podobnym poziomie ale jego praca i skutecznosc
sa zdecydowanie lepsze. bardzo ladnie sprzata. jestem mega zadowolony.
Na prawde solidny sprzęt. Nie spodziewalam sie, ze robot za taką kwote
bedzie tak dobrze sprzątał. W dodatku jest bardzo prosty w obsłudze i
nie mam z nim zadnych problemów. Polecam kazdemu.

Robot zakupiony 4 miesiące temu, używany praktycznie codziennie. Rewelacyjny stosunek jakości do ceny. Urządzenie posiada wszystko, czego potrzeba by wykonywało swoją robotę (jak ktoś się chce pobawić, to pilot może służyć jako zdalne sterowanie - można sobie pojeździć gdzie się chce ;))
Połączenie dobrych szczotek zbierających z całkiem wydajnym odkurzaczem (nie jest to tylko zgarniacz brudu, ale uczciwy zasysacz) - sprawia, że po 2 godzinach objechania domu (ok. 70 metrów powierzchni do sprzątania) jest po prostu czysto. Zdecydowanie do polecenia przy gładkich podłogach (panele, pcv, deska, itp. - nie używałem na dywanach, więc się nie wypowiem). Bazę warto umieścić w sensownym miejscu, bo faktycznie czasami jeździ biedactwo kilka minut szukając drogi. Ogromnym plusem jest czyszczenie (pojemnik u góry) oraz dołączone do zestawu narzędzie do wycinania włosów i innych "sznurków" z rolki sprzątającej. W tej cenie trudno znaleźć urządzenie o podobnej jakości i wydajności.
Zalety
Używam przez 2 miesiące i już nie wyobrażam sobie jak to było wcześniej, że go nie miałem? :) Mieszkanie 40 m wystarczy 2-3 razy w tygodniu wcisnąć guzik start, wychodząc z domu i zawsze mam idealnie czyste podłogi! Co prawda trzeba pozabierać z podłogi wszystkie kable, bo jest szansa że odkurzacz się zapląta. Czyszczenie odkurzacza zajmuję zaledwie kilka minut, jest łatwe i wystarczy wyczyścić go raz na pare tygodni.
Jakość wykonania jest niesamowita - bardzo wysoka jakość materiałów, wszystko jest przemyślane.
Jak na razie, to nie widzę żadnych wad, same zalety. Śmiało polecam!
Zalety
cena
wyposażenie
Bardzo dobra jakość sprzętu i świetna skuteczność sprzątania. Gorąco polecam
Zalety
cena
Rodzice są bardzo zadowoleni
Zalety
cena
Ocena: 4,5/5
Mam odkurzacz kilka dni.prosty w obsłudze i o to mi chodziło.