Notes z grafiką lilii, recycled papier

33,00 z wysyłką od 46,00 zł dostępny Napisz opinię 9 CeneoPunktów Za wystawienie opinii otrzymasz 9 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj
Idź do sklepu Kup teraz + 6 CeneoPunktów Korzystając z koszyka Ceneo podczas zakupu tego produktu za każde wydane 5pln na ten produkt otrzymasz od Ceneo 1 CeneoPunkt (max 200 CeneoPunktów). Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj

Inne produkty sklepu:

Zobacz więcej
Opis i dane produktu Notes z grafiką lilii, recycled papier.
Notatnik z ekologicznego papieru w formacie A5 z grafiką lilii i napisem "notes". Notatnik jest niezwykle elegancki, okładka ma wprasowane drobinki w kolorze złotym, pod światło mieni się.

Wykonany przy użyciu ekologicznych materiałów, podkreślających dbałość o środowisko naturalne, zawiera 80 grubych gładkich kartek (90gr) z papieru wyprodukowanego w 100% z makulatury, w technologii przyjaznej dla środowiska naturalnego. Papier przestrzega norm: NAMP RECYCLED APPROVED, EU ecolabel. Okładka również wykonana jest w 100% z surowców wtórnych z zachowaniem norm FSC.

Opakowany w pudełko tekturowe, idealnie nadaje się na elegancki prezent dla bliskiej osoby.

OFERTA OBEJMUJE: notatnik, pudełko tekturowe
WYMIARY: prostokąt, 15x21cm, A5 format
WAGA: 440gr
MATERIAŁ: OKŁADKA-przód papier ekologiczny 200gr z drobinkami, ŚRODEK-papier ekologiczny 90gr gładki, METALOWA SPIRALA

Copyright: SLOSHE All Right Reserved

Kolor
Materiał
Styl
Tagi
  • notes, notatnik, dziennik, papier, art. papiernicze, polski design, dla domu, sklep, pomysł na prezent, oryginalny prezent, notes dla ekologia, eko, recycled, materiały wtórne
Wykonanie
  • Handmade
Wyślij pytanie dotyczące produktu
Zgłoś nadużycie

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Za ocenę zakupionego produktu otrzymasz 9 CeneoPunktów. Aby otrzymać CeneoPunktów najpierw zaloguj się do Ceneo. + 9 CeneoPunktów Za wystawienie opinii otrzymasz 9 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.
Nie masz jeszcze konta? . + 30 CeneoPunktów Za rejestrację otrzymasz 30 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

jakość
wygląd
Liczba głosów: 0 Liczba opinii: 0
Więcej

Chcę napisać opinię + 9 CeneoPunktów Za wystawienie opinii otrzymasz 9 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.