Spalding NBA Tack-Soft

5,0 5 0 2 opinie / Zadaj pytanie
5,0
209,00 Idź do sklepu Darmowa wysyłka

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Spalding NBA Tack-Soft i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Posiadam i zachwalam. Piłka z zastosowaniem na zewnątrz (ja gram na tartanie jak i wewnątrz. Należy pamiętać, aby nie grac na różnego rodzajach asfaltach i betonach bo od tego są gumowe piłki. Piłka wykonana z dbałością o szczegóły. Świetnie sprawuje się podczas treningów czy grania ze znajomymi. Piłka naprawdę na długie lata.

Kupiłem ją jakiś czas temu, i póki co jestem z niej zadowolony. Piłka dobrze się trzyma dłoni, jednak jak jest trochę mokro to strasznie się ślizga. Wykonana jest z świetnego materiału i dobrze leży w dłoni. Problem stanowić może to, że dość średnio się odbija (gram nią na tartanie, ale także na betonie nie odbija się dość wysoko). Ciężko jest znaleźć piłkę, która odbijałaby się w sam raz (nie za mocno, ani nie za lekko), ten model należy jednak do tej drugiej grupy (trzeba mocniej kozłować). W opisie nie chciałem korzystać z opcji Plus i Minus, gdyż niektóre wydają mi się niedorzeczne(np. dokładność lotu, która w głównej mierze nie zależy od piłki tylko, od rzucającego), ale z powodu ograniczeń tego portalu jestem na nie skazany. Ogólnie rzecz biorąc, polecam.