ELDOM HL20 WALLO

3,4

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie ELDOM HL20 WALLO i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Janusz

Produkt ten to totalna pomyłka pod każdym względem. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !!!!!!

2. Piotrek

Bardzo słaba wydajność, głośny. Jesteśmy niezadowoleni z zakupu. Nie polecam.

3. Sothis

Poniżej oczekiwań. W obydwu trybach (głośny i cichy) problem z ogrzaniem łazienki o powierzchni 8 metrów kwadratowych.
    Nadmuch jest gorący tylko w pobliżu urządzenia (odległość 25 cm od urządzenia).
    Spodziewałem się bardziej wydajnego urządzenia. Dopóki się czegoś nie sprawdzi, to nie wiadomo czy spełni oczekiwania.

Wady
    • nie wydajny
  4. Beata

Głośny, nie posiada termostatu, nie wiem czy posiada np. tzw. bezpiecznik STB, przed przegrzaniem, na razie są temp. znośne dlatego trudno to zauważyć. Ważne jest zabezpieczenie STB bo trochę strach go nastawić i zostawić np. na noc. Trudno nim nagrzać pow. 10m2. przy temp. 20 stC. w pomieszczeniu grzanie załącza przy 25st.C - a przy np. 22 dmucha chłodnym powietrzem. Nie wiem jak zachowa się gdy temp. spanie np. poniżej 20st.c gdyż najniższą temp. jaką można ustawić to 20st.C. Na razie jakoś nie jestem zachwycona, ale nie zwracam go. Chcę go używać do dogrzanie przejściowego na łódce - zobaczymy. Ewentualnie jak się nie sprawdzi to strata 60 zł. bo niedługo mnie 30 dni na zwrot.

Zalety
    Wady
    • nie wydajny
  5. ala

Na razie działa a jak długo to się okaże.

6. kkk

troche za głosny, kupiłem go do namiotu.

7. Ireneusz

Sprawdziłem zużycie prądu przez 1 godzinę przy ustawieniu 21 stopni i wentylatora LL. Pomieszczenie lekko się nagrało do około 14,7 stopnia z 8. Zużycie prądu przez urządzenie nierejestrowane w takim czasie .

Zalety
    Wady
    • wytrzymałość
  8. kazimierz

bez uwag

Zalety
    • nie wydajny
  9. mARGARETA

BARDZO ZGRABNE UZRĄDZENIE, WYDAJNE, CICHE I BARDZO ESTETYCZNE.

• wytrzymałość