Kamera GoPro Hero 7 Silver (CHDHC601RW)

Ultra HD (4K) , Typ matrycy: CMOS , Posiada wyświetlacz LCD: Tak , Wodoszczelna: Tak
4,3
RATY 10x0% (RRSO 0%). SPRAWDŹ!

jakość wykonania
ostrość

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie GoPro Hero 7 Silver (CHDHC601RW) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. oloo

1. 4K nie dziala, kamera przegrzewa sie wylaczajac po kulku minutach nagrywania w tym trybie
    2. menu dotykowe przestaje dzialac po komnikacie "Karta SD pelna"
    Wydaje sie ze to kolejny produkt z cyklu ***** w złotym papierku.

Zalety
    • jakość wykonania
  2. Miki

Mam pytanie czy będzie pasować odbudowa od go por hero 7 black do go pro hero 7 silver

Zalety
    • 4k
    • jakość wykonania
    • ostrość
    • srebrny kolor
    • szybkie ładowanie
    • szybko się ładuje
    • wodoszczelna bez obudowy
    Wady
  3. Mateusz

Wszystko ok... tylko jest wada mega szybko się rozladowuje. Pozatym ok godne polecenia

Zalety
    • jakość wykonania
    • ostrość
  4. M G

Kamera godna polecenia, trochę szkoda że nie ma wymiennego obiektywu (osłony na obiektyw)

Zalety
    • 4k
    • jakość wykonania
    • ostrość
    • srebrny kolor
    • szybko się ładuje
    • wodoszczelna bez obudowy
    Wady
  5. locatos

Mogę polecić hero 7 silver od Go Pro, fajna stabilizacja i dobra jakość. Dla mnie na plus sterowanie głosowe, co się przydaje w sportowych fotkach i filmach, lubię także tryb slow motion funkcję QuickStories. Ogólnie na plus, więc jakby ktoś szukał czegoś takiego - polecam.

6. Tomasz

Zalety
    • szybkie ładowanie