Oral-B Vitality White & Clean (D12.513W)

Elektryczne szczoteczki Rotacyjne, posiadające zasilanie Akumulatorowe, wykonujące Ruch oscylacyjny, Ruch rotacyjny
4,7 5 0 483 opinie / 4 pytania

łatwość czyszczenia

1. markam

to moja druga szczoteczka tego typu, ta wersja jest jeszcze lepsza, dobrze czyści zęby, timer (czego nie było w poprzedniej wersji), naładowana wytrzymuje ponad tydzień, polecam

Zalety
    • bardzo dobry stosunek jakości do ceny
    • tania i funkcjonalna;

Szybko, sprawnie, transakcja, produkt bez zarzutu, polecam! Oj z tymi 100 znakami to przesada przy wystawianiu opinii, naprawdę wszystko ok, polecam sprzedającego, produkt i serwis ;)

3. Krzysiek

Jak na razie szczoteczka spisuje się zgodnie z oczekiwaniami. Jako minus uznałem brak miejsca na ładowarce przeznaczonego na inne końcówki (np. gdy jednej szczoteczki chcą używać 2 osoby lub 1 chce stosować różne końcówki)

4. Mariusz

Produkt ok. Dobra praca. Na razie z ładowaniem nie ma problemu. Jestem zadowolony. Używałem wcześniej innej więc znam zalety szczoteczek i ich skuteczności Polecam

Zalety
    • dobrze czyszcząca zeby
    • głośność pracy
    • łatwa w użyciu
    • łatwość czyszczenia
    • solidna
  5. Renata

bardzo polecema tą szczoteczkę, długo szukałam tej jedynej i znalazłam. Pod każdym względem super. Nigdy nie wrócę do szczoteczki manualnej.

Zalety
    • szybka
    • dokładna
    Wady
    • brak
  6. waikiki9

To już moja kolejna szczoteczka Braun Oral-B. Jak do tej pory z każdej byłem bardzo zadowolony. Mam nadzieję że ta również się sprawdzi w dłuższej perspektywie.

Zalety
    • niezawodność
    • wysoka jakość
  7. Jaaaaa

Szczoteczka rewelacyjna, połowa tej ceny to koszt dokupienia dwóch końcówek, które są w dołączonym dla klienta prezencie. Zaletą jest guma na środku szczoteczki która precyzyjnie czyści i poleruje. POLECAM!

Jestem bardzo zadowolona ze szczoteczki. :) Miałam szczoteczkę elektryczną innej firmy i zdecydowanie mogę powiedzieć, że Oral-B jest w 100% lepsza:)Przystępna cena, dobra jakość.... Polecam każdemu:)

Kupiłam szczoteczke dla swojego młodszego brata, gdyz uważam że dziecko nie umyje tak dokładnie zębów zwykła szczoteczką. Brat i ja jesteśmy zadowoleni. Łatwa w użyciu, dokładna, bateria długo trzyma.

10. white_rose

Jak na pierwszą szczoteczkę elektryczną, Braun sprwuje się bardzo bardzo dobrze. Już po pierwszym użyciu widać i czuć ogromną różnicę w porównaniu z tradycyjną szczoteczką manualną. Bardzo polecam :)