Oral-B Vitality White & Clean (D12.513W)

Elektryczne szczoteczki Rotacyjne, posiadające zasilanie Akumulatorowe, wykonujące Ruch oscylacyjny, Ruch rotacyjny
4,7 5 0 483 opinie / 4 pytania

łatwość czyszczenia

super,super,super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2. ank

Szczoteczka wygodna w użyciu, pomaga przy problemach z zębami, doskonale czyści płytkę nazębną z trudno dostępnych miejsc, nie rozbryzguje pasty podczas użycia. Polecam!

Zalety
    • akumulator długo wytrzymuje
    • dostęp do trudno dostępnych miejsc
    • nie rozpryskuje pasty
    • świetnie czyści zęby
    • wygoda użycia
  3. Magda

Szczoteczka jest wspaniała!!! Wszystko zgodnie z opisem w Instrukcji. Używam od 5 dni- już widać różnicę. Jest to moja pierwsza elektryczna szczoteczka mimo to nie mam problemów w jej obsłudze. Zęby są piękne i coraz bielsze. Prawdziwa przyjemność używania! Jestem zachwycona!

4. tomalewy

Bardzo solidna i porządna szczoteczka w dobrej cenie. Nie ma porównania do szczoteczki zwykłej. Bardzo dobrze czyści, końcówki wybielające + dwie w zapasie. Timer czasowy 2 min. Akumulator z ładowarką trzyma tydzień czasu.

Zalety
    • akumulator
    • dodatkowe końcówki
    • profesjonalizm
    • timer czasowy

szczoteczka sama w sobie jest bardzo dobrym produktem. łatwość ładowania i bateria która trzyma bardzo długo , no i w końcu nie produkt chiński tylko "germany". natomiast wymienne szczoteczki pozostawiają dużo do życzenia... Ogólnie ok.

Zdecydowanie lepsza, niż tradycyjna szczoteczka. Polecam szczególnie dla palaczy oraz miłośników kawy i herbaty z problem przebarwień. Już po kilku dniach moje zęby odzyskały swój naturalny, biały kolor. Ładuję co parę dni. Pracuje bez zastrzeżeń. Polecam.

7. tomzol

Ogólna ocena tej szczoteczki jest bardzo dobra. Super czyści zęby - my mamy końcówki 3D White oraz Precision Clean. Rozważamy dokupienie końcówki dla dzieci. Polecamy wszystkim niezdecydowanym.

Zalety
    • bardzo dobra końcówka 3d white
    • bardzo dobra końcówka precision clean
    • bardzo dobrze czyści
    • dobra cena
    Wady
    • duże wibracje (można się przyzwyczaić)
  8. ATAKLAR

Świetny wybór. Szczoteczka doskonale czyści zęby, bateria długo trzyma. Polecam oryginalne końcówki do szczoteczki a nie jakieś dziwne zamienniki które się rozlatują podczas pierwszego użycia.
    Szkoda że nie ma w zestawie etui podróżnego

9. Teresa

Wszystko ok. .............................................................................................................................................................................

Zalety
    • akumulator
    • akumulator długo wytrzymuje
    • bardzo dobry stosunek jakości do ceny
    • bateria trzyma długo po naładowaniu
    • bezpieczna
    • brak etui w zestawie
    • cicha
    • długi czas korzystania bez ładowania
    • dobra cena
    • dobra jakość
    • dobrze czyszcząca zeby
    • dobrze czyści
    • dobrze działa
    • dokładność czyszczenia
    • dostęp do trudno dostępnych miejsc
    • duża ilość szczoteczek na wymiane
    • głośność pracy
    • wygoda użycia
    • wygoda używania
    • wytrzymały akumulator
  10. Przemysław

Pomiędzy manualną szczoteczką, a elektryczną jest kolosalna różnica w skuteczności usuwania płytki nazębnej. Końcówka rzeczywiście wybiela zęby, a timer informuje nas o czasie potrzebnym do skutecznego szczotkowania. Szczerze polecam.