Oral-B Vitality White & Clean (D12.513W)

Elektryczne szczoteczki Rotacyjne, posiadające zasilanie Akumulatorowe, wykonujące Ruch oscylacyjny, Ruch rotacyjny
4,7 5 0 483 opinie / 4 pytania

łatwość czyszczenia

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Oral-B Vitality White & Clean (D12.513W) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Szczoteczka sprawdza się idealnie. Nie byłam przekonana do tego zakupu, ale teraz przyznaję, że warto. Zęby są naprawdę dobrze wyczyszczone. Kształt szczoteczki ułatwia dotarcie do najdalszych zakamarków. Naładowana szczoteczka pracuje przez 5 - 6 dni. Za stosunkowo niewysoką cenę uprościłam (znacznie) codzienne zabiegi higieniczne.

Szczoteczka bardzo ekonomiczna. Akumulatorki starczaja w niej na ok 6dni. Szczotkuje dokladnie zeby, usuwa osad zaraz przy dziaslach jednak nie podraznia ich. Szczoteczka ma bardzo wygodny uchwyt i calkiem ladnie sie prezentuje w lazience. Jak na swoja cene jest rewelacyjna.

Szczoteczka ta jest doskonała. Dostałam ją w prezencie rok temu i do tej pory działa bez zarzutów. Jest funkcjonalna, praktyczna, ładna i efektowna. Nie podrażnia dziąseł i perfekcyjnie pielęgnuje oraz czyści zęby. Posiada jeszcze jedną ważną zaletę, a mianowicie pomaga w wybielaniu zębów. Co prawda, szczoteczka jest droga, ale warto ją kupić, bo dbanie o higienę jamy ustnej jest bezcenne.

Niezbyt chętnie przerzucałem się ze zwykłej szczoteczki na elektryczną. Lecz po krótkim czasie przekonałem się do niej. Jest to bardzo dokładna i przyjemna w użytkowaniu szczoteczka. Zmienne końcówki, mimo że ich cena jest dość duża są dużym plusem. Nie kaleczą dziąseł. Polecam tę szczoteczkę jak najbardziej.

Szczoteczka praktyczna i wygodna. Po przejściu ze szczoteczki zwykłej na Oral-B Vitality Pro White odczułem wyraźną różnicę w komforcie oraz dokładności mycia zębów. Szczoteczka dobrze dopasowuje się do dłoni, jest łatwa do wymycia . Minusem jest to, że końcówki myjące zęby są dość drogie, można oczywiście kupić podróbki ale to nie jest to samo ... Bardzo polecam :)

Braun Oral-B Vitality ProWhite to szczoeczka , której używam od jakiegoś i szczeże moge żec ,iż jest niezastąpiona. Czyści dokładnie i z szybką prędkością i mocą. Jest wytrymała, wspaniałej jakości, a do tego ładnie wygląda, polecam.

Serdecznie polecam! Produkt sprawuje się wspaniale. Jestem całkowicie usatysfakcjonowana tym zakupem. Zęby są czystsze a uczucie świeżości utrzymuje się znacznie dłużej niż przy użyciu tradycyjnej szczoteczki.

Fajna szczoteczka, mam teraz przyjemność z mycia zębów ;-)I cenowo bardzo przystępna! Zakup był jak najbardziej zgodny z oczekiwaniami. Akumulator dobrze trzyma i łatwo ją umyć.

Kto nigdy nie miał szczoteczki elektrycznej (jak ja do tej pory) ten mało wie o porządnie wyczyszczonych zębach. Szczoteczka Oral-B vitality jest produktem godnym polecenia. Wspaniale czyści zęby, jest poręczna, wygodna w użytkowaniu. Nigdy nie uzyskałam takiej czystości zębów ze szczoteczką manualną. Czas ładowania mógłby być krótszy (16 godzin)

Zdecydowanie lepsza od zwykłej szczoteczki do zębów. Czyści zęby dokładniej, nawet w trudno dostępnych miejscach. Jest poręczna i estetycznie wygląda. Naładowany akumulator wystarcza na ok 5 dni, więc w krótką podróż nie trzeba zabierać ładowarki. Jedna szczoteczka może być używana przez kilku domowników dzięki wymiennym końcówkom z kolorowymi obręczami.