podstawka dla nauczyciela z pięknymi słowami

15,00 z wysyłką od 25,00 zł dostępny Napisz opinię 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj
Idź do sklepu Kup teraz + 3 CeneoPunkty Korzystając z koszyka Ceneo podczas zakupu tego produktu za każde wydane 5pln na ten produkt otrzymasz od Ceneo 1 CeneoPunkt (max 200 CeneoPunktów). Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj

Inne produkty sklepu:

Zobacz więcej
Opis i dane produktu podstawka dla nauczyciela z pięknymi słowami.
Piękna ceramiczna podkładka dla nauczyciela z napisem "trzeba wielkiego serca by tak wspaniale rozwijać umysły młodych ludzi" w czarno-białej kolorystyce. Podkładka idealnie udekoruje wnętrze i przy każdym podniesieniu kubka, będzie przypominała o Tobie i wywoływała uśmiech na twarzy. To doskonały pomysł na wyjątkowy i oryginalny prezent.
Oferta obejmuje:
-podkładka ceramiczna z korkiem od spodu, wysokości i długości 11cm, grubość 6mm
-celofanowe opakowanie
Kolor
Materiał
Styl
Tagi
  • podstawka, podkładka, polski napis, ceramika, korek, nauczyciel, dla nauczyciela, szkoła, do szkoły
Wyślij pytanie dotyczące produktu
Zgłoś nadużycie

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Za ocenę zakupionego produktu otrzymasz 3 CeneoPunkty. Aby otrzymać CeneoPunkty najpierw zaloguj się do Ceneo. + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.
Nie masz jeszcze konta? . + 30 CeneoPunktów Za rejestrację otrzymasz 30 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

jakość
wygląd
Liczba głosów: 0 Liczba opinii: 0
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.