Kubek dla nauczyciela

46,00 z wysyłką od 56,00 zł dostępny Napisz opinię 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj
Idź do sklepu Kup teraz + 9 CeneoPunktów Korzystając z koszyka Ceneo podczas zakupu tego produktu za każde wydane 5pln na ten produkt otrzymasz od Ceneo 1 CeneoPunkt (max 200 CeneoPunktów). Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj

Inne produkty sklepu:

Zobacz więcej
Opis i dane produktu Kubek dla nauczyciela.
Nowoczesny, świetnie się prezentujący na stole czy biurku kubek ceramiczny o pojemności 330ml z napisem na jednym boku "trzeba wielkiego serca by tak wspaniale rozwijać umysły młodych ludzi" na drugim boku "bardzo Pani ________imię______ dziękujemy, klasa __numer_____" w czarno-białym kolorystyce z uszkiem w kształcie serca.

Widoczny z daleka dzięki ciekawej grafice przyozdobi każde wnętrze a dedykacja będzie nauczycielowi przypominała od której klasy kubek dostał.

UWAGA: MOŻEMY ZROBIĆ WERSJĘ OD DZIECKA, NIE OD KLASY

Kubek jest najwyższej jakości, może być zmywany w zmywarkach lub ręcznie, bardzo dobrze trzyma się w ręce, jest wygodny i pojemny, dzięki czemu herbata czy kawa będzie w nim smakowała wyśmienicie.

PERSONALIZACJA: Kubek podlega personalizacji, w miejsce kropek podczas zamawiania prosimy o podanie imienia nauczyciela i numeru klasy od której jest prezent.

OFERTA OBEJMUJE:
- kubek ceramiczny z uchem w kształcie serca, 330ml (wys.: 9,5cm, średnica: 8cm)
-pudełko drewniane 24,5cmx13cmx10cm z sercem wyściełane wiórkami drzewnymi,

Zapraszamy do naszego działu KUBKI, znajdą tam Państwo więcej pięknych wzorów.

Copyright SLOSHE All Right Reserved.
Kolor
Materiał
Styl
Tagi
  • nauczyciel, dla nauczyciela, szkoła, do szkoły, dzień nauczyciela
Wykonanie
  • Handmade
Wyślij pytanie dotyczące produktu
Zgłoś nadużycie

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Za ocenę zakupionego produktu otrzymasz 3 CeneoPunkty. Aby otrzymać CeneoPunkty najpierw zaloguj się do Ceneo. + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.
Nie masz jeszcze konta? . + 30 CeneoPunktów Za rejestrację otrzymasz 30 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

jakość
wygląd
Liczba głosów: 0 Liczba opinii: 0
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.