Kubek dla nauczyciela

33,00 z wysyłką od 46,00 zł dostępny Napisz opinię 9 CeneoPunktów Za wystawienie opinii otrzymasz 9 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj
Idź do sklepu Kup teraz + 6 CeneoPunktów Korzystając z koszyka Ceneo podczas zakupu tego produktu za każde wydane 5pln na ten produkt otrzymasz od Ceneo 1 CeneoPunkt (max 200 CeneoPunktów). Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj

Inne produkty sklepu:

Zobacz więcej
Opis i dane produktu Kubek dla nauczyciela.
Nowoczesny, świetnie się prezentujący na stole czy biurku kubek ceramiczny o pojemności 330ml z napisem na jednym boku "trzeba wielkiego serca by tak wspaniale rozwijać umysły młodych ludzi" na drugim boku "bardzo Pani ________imię______ dziękujemy, klasa __numer_____" w czarno-białym kolorystyce z uszkiem w kształcie serca.

Widoczny z daleka dzięki ciekawej grafice przyozdobi każde wnętrze a dedykacja będzie nauczycielowi przypominała od której klasy kubek dostał.

UWAGA: MOŻEMY ZROBIĆ WERSJĘ OD DZIECKA, NIE OD KLASY

Kubek jest najwyższej jakości, może być zmywany w zmywarkach lub ręcznie, bardzo dobrze trzyma się w ręce, jest wygodny i pojemny, dzięki czemu herbata czy kawa będzie w nim smakowała wyśmienicie.

PERSONALIZACJA: Kubek podlega personalizacji, w miejsce kropek podczas zamawiania prosimy o podanie imienia nauczyciela i numeru klasy od której jest prezent.

OFERTA PODSTAWOWA
- kubek ceramiczny z uchem w kształcie serca, 330ml (wys.: 9,5cm, średnica: 8cm)
- pudełko tekturowe

Zapraszamy do naszego działu KUBKI, znajdą tam Państwo więcej pięknych wzorów.

Copyright SLOSHE All Right Reserved.
Kolor
Materiał
Styl
Tagi
  • kubek, zestaw, mąż, żona, rocznica, na rocznicę
Wykonanie
  • Handmade
Wyślij pytanie dotyczące produktu
Zgłoś nadużycie

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Za ocenę zakupionego produktu otrzymasz 9 CeneoPunktów. Aby otrzymać CeneoPunktów najpierw zaloguj się do Ceneo. + 9 CeneoPunktów Za wystawienie opinii otrzymasz 9 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.
Nie masz jeszcze konta? . + 30 CeneoPunktów Za rejestrację otrzymasz 30 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

jakość
wygląd
Liczba głosów: 0 Liczba opinii: 0
Więcej

Chcę napisać opinię + 9 CeneoPunktów Za wystawienie opinii otrzymasz 9 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.