Zestaw podkładek ceramicznych dla Cioci i Wujka

13,00 z wysyłką od 26,00 zł dostępny Napisz opinię 9 CeneoPunktów Za wystawienie opinii otrzymasz 9 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj
Idź do sklepu Kup teraz + 2 CeneoPunkty Korzystając z koszyka Ceneo podczas zakupu tego produktu za każde wydane 5pln na ten produkt otrzymasz od Ceneo 1 CeneoPunkt (max 200 CeneoPunktów). Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj

Inne produkty sklepu:

Zobacz więcej
Opis i dane produktu Zestaw podkładek ceramicznych dla Cioci i Wujka.
Piękny zestaw ceramicznych podkładek z napisem "Super Ciocia" i "Super Wujek' w zielonej kolorystyce. Podkładki idealnie udekorują wnętrze i przy każdym podniesieniu kubka, będą przypominać o Tobie i wywoływać uśmiech na twarzy. To doskonały pomysł na wyjątkowy i oryginalny prezent dla bliskiej osoby.

Oferta obejmuje:
-2 podkładki ceramiczne o grubości 6mm, wysokości i długości 11cm, z korkiem od spodu,
-celofanowe opakowanie
Kolor
Materiał
Styl
Tagi
  • podstawka, podkładka, polski napis, ceramika, korek, ciocia, wujek, dla cioci, dla wujka
Wyślij pytanie dotyczące produktu
Zgłoś nadużycie

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Za ocenę zakupionego produktu otrzymasz 9 CeneoPunktów. Aby otrzymać CeneoPunktów najpierw zaloguj się do Ceneo. + 9 CeneoPunktów Za wystawienie opinii otrzymasz 9 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.
Nie masz jeszcze konta? . + 30 CeneoPunktów Za rejestrację otrzymasz 30 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

jakość
wygląd
Liczba głosów: 0 Liczba opinii: 0
Więcej

Chcę napisać opinię + 9 CeneoPunktów Za wystawienie opinii otrzymasz 9 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.