14 wzorów podkładek, wybierz sam

13,00 z wysyłką od 26,00 zł dostępny Napisz opinię 9 CeneoPunktów Za wystawienie opinii otrzymasz 9 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj
Idź do sklepu Kup teraz + 2 CeneoPunkty Korzystając z koszyka Ceneo podczas zakupu tego produktu za każde wydane 5pln na ten produkt otrzymasz od Ceneo 1 CeneoPunkt (max 200 CeneoPunktów). Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj

Inne produkty sklepu:

Zobacz więcej
Opis i dane produktu 14 wzorów podkładek, wybierz sam.
Piękna ceramiczna podkładka, wiele wzorów. Podkładka idealnie udekoruje wnętrze i przy każdym podniesieniu kubka, będzie przypominała o Tobie i wywoływała uśmiech na twarzy. To doskonały pomysł na wyjątkowy i oryginalny prezent dla bliskiej osoby.

Oferta obejmuje:
-jedna podkładka ceramiczna z korkiem od spodu, wysokości i długości 10cm, grubość 8mm
-celofanowe opakowanie

UWAGA:podczas dokonywania zamówienia w uwagach prosimy o informację, którą podkładkę Państwo wybierają

Kolor
Materiał
Styl
Tagi
  • podstawka, podkładka, polski napis, królewna, ceramika, korek
Wyślij pytanie dotyczące produktu
Zgłoś nadużycie

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Za ocenę zakupionego produktu otrzymasz 9 CeneoPunktów. Aby otrzymać CeneoPunktów najpierw zaloguj się do Ceneo. + 9 CeneoPunktów Za wystawienie opinii otrzymasz 9 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.
Nie masz jeszcze konta? . + 30 CeneoPunktów Za rejestrację otrzymasz 30 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

jakość
wygląd
Liczba głosów: 0 Liczba opinii: 0
Więcej

Chcę napisać opinię + 9 CeneoPunktów Za wystawienie opinii otrzymasz 9 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.