Ekspres PHILIPS 5000 LatteGo EP5335/10 Stainless Steel

4,7 5 0 29 opinii / 6 pytań

łatwy w czyszczeniu
spienianie mleka

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie PHILIPS 5000 LatteGo EP5335/10 Stainless Steel i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Niezadowolona

Mam go od 8 miesięcy i jest 3 raz w naprawie.Jego felerną częścią jest kruciec.Psuje się,nie ma ciśnienia i nie spienia.Nie kupiłabym ponownie.

Zalety
    • łatwy w czyszczeniu
    • parzy dobrą kawę
    Wady
    • głośno chodzi
    • podczas spieniania mleka jest głośny
  2. Joanna

Fajne urządzenie niestety mimo ceramicznego młynka dużo glosniejszy niż zarnowy. Spienianie mleka jest bardzooo głośne. Maly pojemnik na kawę i wodę. Ogólnie oceniam to na 3plus. Rewelacji nie ma.

3. Jakub

taki sobie, Primadonna S była lepsza.

4. Ewa

Ekspres mamy około miesiąca, więc wstępną opinia jest :) wygląda ok, nie jest malutki ale do olbrzymow nie należy. Kawa, w zależności od firmy smakuje świetnie, mleko spienia się bardzo szybko, czyści się łatwo, bardzo łatwy w obsłudze, indywidualny wybór kawy świetny, ale! I tu mamy już ale.. Jeśli chcesz ustawić sobie kawę, to możesz ale tylko te z głównego menu, te do wybrania w menu już do ustawienia nie są. Dodatkowo jeśli np. Oboje lubicie cappuccino to niestety musicie dostosować się do tylko jednej opcji ustawienia indywidualnego :) ekspres jest mega głośny jeśli chodzi o spienianie mleka, dodatkowo często otwiera się szuflada, przy wibracjach związanych z mieleniem i spienianiem i wówczas następuje zatrzymanie pracy, ale wznawia się po domknieciu szuflady. Poza tym gdy w trakcie robienia kawy skończy się woda lub kawa to po uzupełnieniu ekspres nie dolewa tej brakujące wody lub mieli brakujące ziarna tylko kończy kawę jak zaczął, więc trzeba albo pilnować albo czasem wylać :) poza tym podoba mi się. Jak już pisałam kawa smakuje pysznie a jak dostosowalam sobie cappuccino i latte to już nic więcej mi do szczęścia nie trzeba:)

Zalety
    • czyszczenie
    • jakość wykonania
    • łatwy w czyszczeniu
    • oszczędny
    • parzy dobrą kawę
    • różne rodzaje kaw do wyboru
    • smukły
    • świeżo mieli kawę
    • wlot na kawę mieloną
  5. Marcin 81

Nie spodziewalem sie że kawa bedzie tak dobra zapach świeżo mielonej kawy roznosi sie po domu ale warto kupowac kawę świeżo paloną z ktorej zrobimy pyszne espresso maly minus za to że ekspres robi małe kawy oraz americano jest za słabe

Zalety
    • jakość wykonania
    • parzy dobrą kawę
    • spienianie mleka
    • świeżo mieli kawę
    • wlot na kawę mieloną
    • wygoda
  6. MarcinGPawlik

Nowa linia ekspresów Philips jest bardzo fajna. W zasadzie cały system bazuje na ekspresach Saeco więc jednej z najlepszych firm w branży. Urządzenie na nowatorski system spieniania mleka, który jest bardzo łatwy w użyciu i łatwy do mycia ale niestety nie spienia mleka na gęstą pianę.

7. Andrew

Parzy rewelacyjną kawę. Porównuję z półprofesjonalnym ekspresem Saeco, którego używamy w pracy.

8. Basia

Z łatwościa mozna przyrzadzic swoja ulubiona kawe. Prosty w utrzymaniu czystosci, pojemnik na mleko mozna myc w zmywarce.

9. Ryszard

prosty, ładny, dobrze wygląda na blacie kuchennym

Zalety
    • jakość wykonania
  10. Agata

Jest to pierwszy ekspres do kawy jaki pojawił się w moim domu, jednak pokochałam go od samego początku i teraz nie wyobrażam sobie poranków bez tego genialnego urządzenia. Pomijając niezwykły design i ogólny wygląd ekspresu, który dzięki swoim rozmiarom jest bardzo poręczny, jego menu umieszczone w bardzo czytelnym wyświetlaczu warto wspomnieć o jego funkcjonalności. Jest niezwykle prosty w obsłudze, bardzo intuicyjny, zarówno gdy chodzi o przygotowywanie napojów jak i o jego czyszczenie. Różnorodność napojów jaką oferuje nam Philips jest absolutnie wystarczająca na potrzeby, nawet najbardziej wymagających klientów. Zarówno gdy mówimy o wielbicielach aksamitnie spienionego mleka, kremowego cappuccino, pięknie zachowanych warstw w latte czy małej czarnej. Ekspres oferuje mam możliwość wyboru intensywności kawy, jej mocy, temperatury, smaku co według mnie do końca domyka jego genialność.