Ekspres PHILIPS 5000 LatteGo EP5335/10 Stainless Steel

4,7 5 0 29 opinii / 7 pytań
2480,00 Kup teraz Program Ochrony Kupujących Darmowa wysyłka

łatwy w czyszczeniu
spienianie mleka

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie PHILIPS 5000 LatteGo EP5335/10 Stainless Steel i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. aska

Świetna kawa, łatwy w obsłudze. Bardzo fajny w dbaniu o czystość. Zwłaszcza fantastyczne jest spienianie mleka i sposób czyszczenia pojemnika na mleko.

Zalety
    • czyszczenie
    • jakość wykonania
  2. Niezadowolona

Mam go od 8 miesięcy i jest 3 raz w naprawie.Jego felerną częścią jest kruciec.Psuje się,nie ma ciśnienia i nie spienia.Nie kupiłabym ponownie.

Zalety
    • łatwy w czyszczeniu
    • parzy dobrą kawę
    Wady
    • głośno chodzi
    • podczas spieniania mleka jest głośny
  3. Ewa

Ekspres mamy około miesiąca, więc wstępną opinia jest :) wygląda ok, nie jest malutki ale do olbrzymow nie należy. Kawa, w zależności od firmy smakuje świetnie, mleko spienia się bardzo szybko, czyści się łatwo, bardzo łatwy w obsłudze, indywidualny wybór kawy świetny, ale! I tu mamy już ale.. Jeśli chcesz ustawić sobie kawę, to możesz ale tylko te z głównego menu, te do wybrania w menu już do ustawienia nie są. Dodatkowo jeśli np. Oboje lubicie cappuccino to niestety musicie dostosować się do tylko jednej opcji ustawienia indywidualnego :) ekspres jest mega głośny jeśli chodzi o spienianie mleka, dodatkowo często otwiera się szuflada, przy wibracjach związanych z mieleniem i spienianiem i wówczas następuje zatrzymanie pracy, ale wznawia się po domknieciu szuflady. Poza tym gdy w trakcie robienia kawy skończy się woda lub kawa to po uzupełnieniu ekspres nie dolewa tej brakujące wody lub mieli brakujące ziarna tylko kończy kawę jak zaczął, więc trzeba albo pilnować albo czasem wylać :) poza tym podoba mi się. Jak już pisałam kawa smakuje pysznie a jak dostosowalam sobie cappuccino i latte to już nic więcej mi do szczęścia nie trzeba:)

Zalety
    • czyszczenie
    • jakość wykonania
  4. piotr

mega prosty w utrzymaniu czystosci, latwo myje sie pojemnik po mleku, brak rurki - super sprawa

5. Marcin 81

Nie spodziewalem sie że kawa bedzie tak dobra zapach świeżo mielonej kawy roznosi sie po domu ale warto kupowac kawę świeżo paloną z ktorej zrobimy pyszne espresso maly minus za to że ekspres robi małe kawy oraz americano jest za słabe

Zalety
    • jakość wykonania
    • parzy dobrą kawę
    • spienianie mleka
    • świeżo mieli kawę
    • wlot na kawę mieloną
    • wygoda
  6. Ewelina

Idealny ekspres dla kawoszy. Bardzo łatwy w obsłudze i utrzymaniu czystości. Ogromną zaletą jest pojemnik na mleko wraz ze spieniaczem. Kawy są bardzo aromatyczne, podczas parzenia zapach czuć w całym domu. Smak kawy jak w prawdziwej kawiarni. Piękny design wpasowuje się do każdej kuchni. Odkąd mam w domu ten ekspres poranna kawa stała się naszym rytuałem.

7. Etanima

Jestem bardzo zadowolona z ekspresu, nie jest zbyt duży a może wiele - plus za możliwość personalizacji kawy . Idealna temperatura kawy i mleka . Polecam

Zalety
    • 2 dowolne kawy za jednym przyciśnięciem
    • cappuccino max. ze 100ml mleka
    • czyszczenie
    • duży pojemnik na wodę
    • głośno chodzi
    • jakość wykonania
    • łatwy w czyszczeniu
    • nie posiada pełnego dna
    • podczas spieniania mleka jest głośny
    • super spienia mleko
    • ustawianie pojemności kawy i mleka
    • wyjmowana jednostka zaparzająca
    • zmieści się wysoka szklanka do latte
  8. Mariusz

Jest to mój drugi ekspres, w porównaniu do poprzednika mielenie i parzenie kawy bez mleka jest naprawdę ciche, jeśli chodzi natomiast o spienianie jest troszkę głośniejsze ale nie ma tragedii za to pojemnik na mleko LatteGo wynagradza łatwością czyszczenia. Kawa wychodzi znakomita, jedynym minusem jest to że aby zaparzyć moja ulubioną kawę z mlekiem muszę przedzierać się przez menu, producent mógł dołożyć dwa przyciski szybkiego wybierania dla pozostałych dwóch kaw. Ogólnie jestem zadowolony i nie żałuję wyboru chociaż miałem w planach ekspres innej firmy od kilku miesięcy.

Zalety
    • czyszczenie
    • jakość wykonania
  9. nit79

Super ekspres z dużym wyborem kaw z menu.Szybkim i sprawnym systemem obsługi i czyszczenia ekspresu. Bardzo ładny wygląd i możliwość regulacji i temperatur kawy czy mleka. Bardzo smaczna kawa!!!

10. r29

Bardzo dobry sprzęt, polecam

Zalety
    • 2 dowolne kawy za jednym przyciśnięciem
    • czyszczenie
    • jakość wykonania
    • super spienia mleko
    • ustawianie pojemności kawy i mleka