Sennheiser HD 650

Słuchawki Wokółuszne, Przewodowe Sennheiser
4,5
1210,00 Kup teraz Program Ochrony Kupujących Darmowa wysyłka

Te słuchawki to marzenie każdego audiofila,markowe świetnie wykonane o dobrych parametrach słuchawki które zadowolą każdego wymagającego klienta. Jedyne co nas może zasmucić to cena,ale czego mielibyśmy się spodziewać po słuchawkach z najwyższej półki.

Bardzo dobre słuchawki. Można powiedzieć, że to klasa premium. Świetny dźwięk, bardzo dobre basy. Cena odstrasza trochę ale na prawdę warto. Polecam

Zalety
    • jakość dźwięku
    • wygoda używania
  3. e...a

Nie mam ich (na codzień nieco inna szkoła bo HD 25 II) ale trochę słuchałem na już wygrzanych, Słuchawki warte każdej złotówki, bo są i precyzyjne, i selektywne, i NIGDZIE nie słyszałem bardziej otwartej przestrzeni. Sam je może kiedyś kupię.

Dźwięk wprost bajkowy, niespotykanie głęboki zarówno w niskich rejestrach, średnich i wysokich. Niesamowite wrażenia muzyczne.

Zalety
    • jakość dźwięku
    • wygoda używania
  5. Andrzej

Świetny produkt, bardzo dobrze przylega do głowy i uszu, nie dochodzą praktycznie żadne dźwięki z otoczenia. Dźwięk czysty, bardzo dobrze zrównoważone tony wysokie i niskie.

6. Andrzej

Słuchawki wspaniałe, melodyjne, możliwości mają audiofilskie. Dobry napęd potrzebny, to nie są słuchawki do telefonu.

8. A

SUPER

Po 3 latach użytkowania pękł mi pałąk w słuchawkach hd 560. na początku były to drobne rysy ale ostatecznie pękł na pół. Jak na słuchawki w takim przedziale cenowym to chyba jakieś nieporozumienie. dźwięk jest super ale pękający pałąk jest standardem w modelu hd 650 i hd 595.