AMICA OMP6251BG

Okap Podszafkowy o klasie energetycznej: D, Szerokość: od 51 cm do 60 cm, Głośność: 67dB
4,4 5 0 30 opinii / 1 pytanie
4,4

łatwość obsługi
jakość wykończenia

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie AMICA OMP6251BG i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Jolanta

bardzo ładny okap,jak się będzie sprawował to czas pokaże

2. Remcia

Opinia pochodzi z produktu podobnego: AMICA OMP6251WG

Sporo przeglądałam modeli okapów meblowych ale jakoś ten mi najbardziej odpowiadał. Bardzo fajnie wykonany. Bardzo podoba mi się wykonanie oświetlenia. Poza tym okap ma czytelnie rozmieszczone przyciski fizyczne, wiec sterowanie jest bardzo szybkie i intuicyjne. Na dodatek ma niezłą wydajność wyciągu :-)))

3. Dorxa

Bardzo ładnie wykonany i za sensowne pieniądze w mojej ocenie. Podoba mi się że ma spód wykonany częściowo z czarnego szkła, pasuje do białej zabudowy, łatwo się go wilgotną szmatką czyści. Do tego niezły filtr aluminiowy, też daje radę go myć łatwo i znowu używać, fajne ledy, prostota obsługi. Nic dodać nic ująć :)

4. monika

Bardzo ładny wygląd okapu

7. Marek

Ciekawy i nowoczesny wygląd

8. JoKo

Wyciąg spełnia swoją rolę i dobrze wygląda. Jego praca nie jest zbyt głośna więc może działać w kuchni otwartej na salon lub jadalnię. Na 3 biegu ma silny ciąg, choć jeszcze nie musieliśmy z niego korzystać.

Zalety
    • głośność pracy
    • jakość wykończenia
    • montaż
    • oświetlenie
  9. Krzysztof

Idealnie pasuje do zabudowy z płytą, duża estetyka design, przy wszystkich zaletach zbyt głośna praca

Zalety
    • oświetlenie
    Wady
    • montaż
  10. Michał