Kompaktowy zestaw dla świadków z imionami i datą ślubu

Inne produkty sklepu:

Zobacz więcej
Opis i dane produktu Kompaktowy zestaw dla świadków z imionami i datą ślubu .
Kompaktowy zestaw kubków porcelanowych w czarno-czerwonej kolorystyce z napisem "Najlepsza świadkowa .......imię.........data uroczystości" i "Najlepszy świadek .......imię.........data uroczystości"

Zestaw kubków jest najwyższej jakości, może być zmywany w zmywarkach lub ręcznie, bardzo dobrze trzyma się w ręce, jest wygodny i pojemny, dzięki czemu kawa czy herbata będzie w nim smakowała wyśmienicie. Opakowany w drewniane pudełko, idealnie nadaje się na prezent dla bliskiej osoby.

Zachęcamy do stworzenia większego zestawu, kubki dopasowują się do siebie, dzięki czemu pięknie udekorują wnętrze kuchenne, przy jednoczesnym oszczędzeniu powierzchni.

PERSONALIZACJA: Podczas dokonywania zamówienia prosimy o podanie imion świadków i daty ślubu

Oferta obejmuje:
-2 kubki (pojemność 300ml, wys.: 8.5cm, średnica: 8.7cm)
-drewniana skrzynka z uchwytami w kształcie serca, bardzo duża 28cmx16cmx11.5, idealna do przechowywania kwiatków czy innych wspaniałych drobiazgów

Kolor
Materiał
Styl
Tagi
  • pakowanie na prezent, kubek, zestaw, świadek, świadkowa, ślub, na ślub
Wykonanie
  • Handmade
Zgłoś nadużycie

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Za ocenę zakupionego produktu otrzymasz 9 CeneoPunktów. Aby otrzymać CeneoPunktów najpierw zaloguj się do Ceneo. + 9 CeneoPunktów Za wystawienie opinii otrzymasz 9 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.
Nie masz jeszcze konta? . + 30 CeneoPunktów Za rejestrację otrzymasz 30 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

jakość
wygląd
Liczba głosów: 0 Liczba opinii: 0
Więcej

Chcę napisać opinię + 9 CeneoPunktów Za wystawienie opinii otrzymasz 9 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.