Hp Ploter Designjet T520 (Cq893C#B19)

5,0

jakość wydruku
łatwość obsługi

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Hp Ploter Designjet T520 (Cq893C#B19) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. U...o

Bardzo dobry produkt. Polecam każdemu bez zastanowienia. Myślę, że kupujący będzie zadowolony.

2. Rafał

Sprawnie działający sprzęt nadający się do małego biura.

3. Centrum Papieru

Zalety dwóch drukarek w jednym urządzeniu: wbudowany podajnik na nośniki w formacie od A4 do +/A3 oraz wygodna rolka ładowania od przodu pozwalają na wydruk o szerokości od 210 mm (8,5 cala) do 914 mm (36 cali).

Zalety
    • jakość wydruku

Zalety
    • jakość wydruku
    • szybkość wydruku
  5. Jarosław

Wydrukowałem dopiero 400mb sz.917mm projektów w acad. Szybko i oszczędnie drukuje. Instalacja produktu w systemie przebiegła sprawnie. Brak błędów drukowania. Wydruki czyste i czytelne. Obsługa bardzo przyjazna i intuicyjna. Po wydrukowaniu 400mb papieru wskaźnik poziomu atramentu ledwo drgnął. Polecam.

Urządzenie w swojej półce cenowej jest godne polecenia. Działa szybko i dokładnie. Kolory na oryginalnych tuszach są rewelacyjne. Jedynymi minusami jakie zdołałem wychwycić po pół roku użytkowania są: podajnik papieru (brak regulacji rozłożenia, po rozłożeniu zajmuje dużo miejsca a papier zwija się w rulony i zgniata przy większej ilości wydruków), oraz POFALOWANE CIĘCIE. Niektórym może nie przeszkadzać jednakże warto o tym wiedzieć przed zakupem. Po wymianie noża, później całego urządzenia, dwóch wizytach specjalistów i orzeczeniu przez nich wady produktu ostatecznie HP stwierdziło, że "temperatura i ciśnienie" mają na to wpływ i jeżeli chce się lepszej jakości cięcia należy kupić wyższy model T lub drukować na grubym papierze ;) Mimo wszystko czy kupiłbym ponownie ten model - tak.

Zalety
    • jakość wydruku
    • szybkość wydruku
  7. PAweł

Ploter użytkuję nieco ponad miesiąc w małym biurze projektowym. Jak do tej pory działa bez zarzutu. Jakość i szybkość wydruku na wysokim poziomie. Przez miesiąc drukowaliśmy dość intensywnie (ok. 75mb wydruku rolki 914mm, 30mb rolki 610mm, 40mb rolki 420mm, 25mb rolki 297mm - długości orientacyjne). Tusze startowe dopiero się kończą, więc wydajność wydaje się być również ok. Przy większych plikach zdarza się, że wyskakuje błąd o konieczności ponownego wysłania pliku do druku, jednak rozpoczęty arkusz drukuje się do końca. Trzeba natomiast powtórzyć wydruk dla kolejnego arkusza po zatwierdzeniu info o błędzie. Dla niewielkiego biura projektowego zdecydowanie polecam. Nic lepszego w tej cenie się nie znajdzie ;)

Zalety
    • jakość wydruku