Spalacz tłuszczu Trec Clenburexin 90 kap

Pojemność
  • 90 kap
  • 180 kap

efektywność

Uważam że jest to dobry spalacz tłuszczu. Wiadomo że nie ma takiego specyfiku co by zniszczył tłuszcz w kilka tygodni. Potrzeba czasu. Warto go poświęcić temu produktowi. W połączeniu z odpowiednim treningiem, daje zdumiewające efekty. Niezbyt przyjazny zapach i smak, ale nie jest to najważniejsze, czego się nie robi dla uzyskania pożądanej sylwetki. Myślę że godny polecenia produkt.

Siema wszystkim!! Stosowałem specyfik przez 2 miesiące - efekty były natychmiastowe - po 4 miesiącach (2 miechy bez Clenburexin'u) schudłem 15 kilo, byłem zadowolony, teraz wracam na siłownię i znowu inwestuję w Clenburexin! Do tego nawet nie trzeba specjalnej diety, tylko nie żreć tyle i byle czego :) Polecam i pozdrawiam

Clenburexin zażywam codziennie - zgodnie zresztą z zaleceniem na ulotce - w charakterze suplementu diety i ćwiczeń wspomagających dobre samopoczucie. Uważam, że naprawdę jest ,,cichym partnerem''- bardzo pomocnym - w walce naszego organizmu ze zbędnymi elementami tłuszczu.

Zamierzam dalej korzystać z pomocy Clenburexinu i polecam jego ,,usługi'' wszystkim chętnym.

ClenBurexin swoją nazwę bierze z ClenButerolu środka opartego na efedrynie. Jednak sam Clen pozbawiony jest efki. W tym przedziale cenowym nie ma nic lepszego. Nie ma co się zastanawiać nad innymi środkami, spalaczami i L-karnityną. Jest to jeden z niewielu środków na rynku legalnych spalaczy tłuszczu, który na prawdę działa

Dość dobry produkt podczas redukcji.Spalanie mogę ocenić w skali od 1 do 10 na 5.Jednak nie jest drogi i przy odpowiednich ćwiczeniach i diecie daje zadowalające rezultaty. Osobiście używałem go i nie mogę narzekać jednak nie jest to jakaś rewelacja tak jak był reklamowany jednak polecam osobą którym brakuje energii do zrzucenia paru kilo.

Wiadomo że bez diety i ćwiczeń cudów ten jak i podobny suplement nie zdziała. Ale w połączeniu z dietą i ćwiczeniami suplement ten pomoże nam z rzuceniem paru kilo. Clenburexin fajnie działa pobudzająco i czuć w czasie ćwiczeń wzmożone pocenie się. Nie jest to mocny suplement więc nadaję się dla ludzi z mniejszym doświadczeniem.

7. Adam1989

Clen biorę od 10 dni, stosuję dietę, do tego godzinne aeroby w dni nieterminowe oraz półgodzinne po treningu. Efekt? Z 96 kg waga spadła do 93,5 kg. Pobudza delikatnie, wg mnie idealnie. Przed braniem clenu robiłem max.40 minut treningu tlenowego, teraz godzina i nie jestem mocno zmęczony. Z koszulki cieknie :) Pozdro

Kupując specyfik za pięćdziesiąt złotych liczyłem na większy efekt. Podczas zażywania tego specyfiku chodziłęm na siłownię pięć razy w tygodniu a trening trwał średnio godzinę. Niestety nie stosowałem żadnej diety. Po miesiącu schudłem 2kg. Byłem Zawiedziony, tym bardziej iż słysząłem wiele dobrego o tym produkcie. Niestety nie polecam.

Firma Trec chciała stworzyć jeden z lepszych spalaczy tłuszczu i bardzo dużo obiecywali. Został on odpowiednio wypromowany i zareklamowany, owszem działa, ale wolno i nie tak jak wszyscy się spodziewali. Nie jest bublem ale nie dorównuje spalaczom innych firm. Z drugiej strony patrzeć, czego można się spodziewać za taką cenę.

Średniej klasy spalacz. Na rewelacje nie ma co liczyc. Jakies dzialanie jest odczuwalne: nasilona potliwosc, pobudzenie ale nic specjalnego. Na plus tez cena. Jesli juz, proponuje osobom zaczynajacym przygode ze spalaczami. osobom srednio-zaawansowanym i zaawansowanym polecam dolozyc i kupic cos mocniejszego.