Rocky 4 (Rocky IV) (DVD)

4,2
Dostawa od 4,99 zł

obraz

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Rocky 4 (Rocky IV) (DVD) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Ten film ma w sobie coś co przyciąga zarówno dzieci jak i dorosłych. Wydaje mi się że główną przyczyną charakter i zacięcie głównego bohatera. I mimo tego że to stary film można oglądać go bez końca. Polecam film.

Zderzenie zachodu ze wschodem, demokracji z komunizmem, wolności z dyktaturą. Różnice te są podkreślany w tym filmie na każdym kroku. Mimo to ogląda się nieźle, a Rocky jest całkiem przekonujący. Fani serii będą usatysfakcjonowani.

Bardzo mi się ta część. W niej Rocky po śmierci Apollo Creda pomścił rosyjskiego boksera Ivana Drago. Film bardzo emocjonalny, świetna jest muzyka i gra aktorska. Efekty specjalne też są świetne. Każdy powinien zobaczyć tą część. Polecam.

Kolejny film z serii „Rocky”, który jest kontynuacją losów sławnego boksera Rocky'ego Balboa. Oglądając ten film na pewno nie będziemy narzekać na brak emocji. Znajdziemy tu wiele dramatycznych scen podczas których ja osobiście kilka razy się wzruszyłam.

4 czesc fantastycznej serii filmow o wloskim ogierze Rocky'm , chyba najlepsza. Fantastyczne zwroty akcji . Nie sadze by ktos nie widzial tego filmu. Przeznaczony on jest dla calej rodziny. Jeśli go nie oglądałes koniecznie musisz go mieć.!KLASYKA ! POLECAM

Kontynuacja losów słynnego boksera Rocky'ego, któremu przychodzi zmierzyć się z groźnym bokserem z Rosji. Nierealistyczne sceny walki w ringu, ale film pokazuje że poprzez ciężką pracę można dojść do celu dysponując gorszymi środkami, dobra muzyka. Można zobaczyć ...

Czwarta część filmu opowiadająca o przygodach Rocky'ego. Niezwykle emocjonalna część, z wachlarzem doznań dla widza. Świetna gra aktorska, również Dolpha Lundgrena- mało dialogu, duże wrażenie. Klasyka, obowiązkowy film dla każdego, szczególnie dla fanów Sylvestra Stallone.

Rocky jak i reszta filmów robiła furorę na ekranach naszych telewizorów. Z tą częścią już niestety tak nie było. Wynika to bardziej z przejedzenia tematem. Czołówka aktorów odstawia kawał dobrej roboty jeśli chodzi o odgrywanie ról. Niestety fabuła nie jest tak świeża jak kiedyś.

To już czwarta część znanego film opowiadającego o losach boksera o imieniu Rocky Balboa. Po tej części widać, że czasy świetności serii już minęły. Produkcja nie jest już tak bardzo emocjonująca, a niektóre elementy zaczynają się już powtarzać. Jednym słowem widać, że film kręcono już trochę na siłę. Mimo to ze względów sentymentalnych poleciłbym go.

Czwarta część Rocky'ego, w której walczy z rosyjskim Iwanem Drago. Film nie jest tak dobry jak pierwsze części. Nie mniej jest to porządna rozrywka. Film jest emocjonujący i jest pełny dramatyzmu. Aktorstwo na średnim poziomie. Sam film jest trochę mało wiarygodny i chwilami pozbawiony realizmu. Muzyka doskonale pasująca do filmu. Film dobry, choć mógł być znacznie lepszy.