Rocky 4 (Rocky IV) (DVD)

4,2
Ostatnia cena: 99,99

Zobacz inne produkty z kategorii Filmy DVD

Rocky 4 (Rocky IV) (DVD) - Opinie

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Rocky 4 (Rocky IV) (DVD) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.
4,2
obraz
obsada
Lubię ten film
Zalety
obraz
obsada
Chyba najlepsza część z sagii Rocky'ego, a jeżeli nie to jedna z lepszych. Rocky postanawia skończyć swoją karierę, a ApolloCreed wielki come-back. Wszystko kończy się tym, że rosyjski pięściaż Ivan Drago nokautuje Creeda, komentując to słowami "Jeśli umrze, to umrze". Rocky postanawia więc stoczyćjeszcze jedną walkę. W stolicy Rosji - Moskwie, Balboa musi stawić czoła Ivanowi. Polecam. Naprawdę dobry film.
Bardzo dobra część. Czwarta część Rockiego jak dla mnie jest moją ulubioną. Bardo ładnie pokazana główna scena walki. Dobre aktorstwo i ciekawy scenariusz. Moim zdaniem twórcy tej trylogii powinni byli zakończyć na czwartej części. Są momenty takie jak śmierć Apollo Creeda, które doprowadzą do łez, a w głównym momencie filmu (walce) człowiekowi chcę się tak boksować jak robią to główni aktorzy.
To już czwarta część znanego film opowiadającego o losach boksera o imieniu Rocky Balboa. Po tej części widać, że czasy świetności serii już minęły. Produkcja nie jest już tak bardzo emocjonująca, a niektóre elementy zaczynają się już powtarzać. Jednym słowem widać, że film kręcono już trochę na siłę. Mimo to ze względów sentymentalnych poleciłbym go.
Czwarta część Rocky'ego, w której walczy z rosyjskim Iwanem Drago. Film nie jest tak dobry jak pierwsze części. Nie mniej jest to porządna rozrywka. Film jest emocjonujący i jest pełny dramatyzmu. Aktorstwo na średnim poziomie. Sam film jest trochę mało wiarygodny i chwilami pozbawiony realizmu. Muzyka doskonale pasująca do filmu. Film dobry, choć mógł być znacznie lepszy.
Czwarta część filmu opowiadająca o przygodach Rocky'ego. Niezwykle emocjonalna część, z wachlarzem doznań dla widza. Świetna gra aktorska, również Dolpha Lundgrena- mało dialogu, duże wrażenie. Klasyka, obowiązkowy film dla każdego, szczególnie dla fanów Sylvestra Stallone.
4 czesc fantastycznej serii filmow o wloskim ogierze Rocky'm , chyba najlepsza. Fantastyczne zwroty akcji . Nie sadze by ktos nie widzial tego filmu. Przeznaczony on jest dla calej rodziny. Jeśli go nie oglądałes koniecznie musisz go mieć.!KLASYKA ! POLECAM
Kolejny film z serii „Rocky”, który jest kontynuacją losów sławnego boksera Rocky'ego Balboa. Oglądając ten film na pewno nie będziemy narzekać na brak emocji. Znajdziemy tu wiele dramatycznych scen podczas których ja osobiście kilka razy się wzruszyłam.
Bardzo mi się ta część. W niej Rocky po śmierci Apollo Creda pomścił rosyjskiego boksera Ivana Drago. Film bardzo emocjonalny, świetna jest muzyka i gra aktorska. Efekty specjalne też są świetne. Każdy powinien zobaczyć tą część. Polecam.
Ten film ma w sobie coś co przyciąga zarówno dzieci jak i dorosłych. Wydaje mi się że główną przyczyną charakter i zacięcie głównego bohatera. I mimo tego że to stary film można oglądać go bez końca. Polecam film.

Produkty rekomendowane