Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Titan Nomad Black 9-36Kg

Metoda montażu: ISOFIX / i/lub Pasy samochodowe, Kierunek montażu: Przodem do kierunku jazdy, Uprząż: 5-punktowa, Posiada ochronę boczną: Tak, regulacja zagłówka: Tak, regulacja siedziska: Tak, zdejmowana tapicerka: Tak
4,8 5 0 17 opinii / 1 pytanie
PROMOCJA! 50PLN 500PLN

bezpieczeństwo
łatwość montażu

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Maxi-Cosi Titan Nomad Black 9-36Kg i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. pk

Ok

Zalety
    • bezpieczeństwo
    • łatwość montażu
    • wygoda
  2. Agnieszka

AGNIESZKA

Zalety
    • łatwość montażu
    • wygoda
  3. Karol

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Maxi-Cosi Titan Pro Nomad Black 9-36Kg

Dobry fotelik, dzidzia nie marudzi, tylko jeden pas tak jakby lekko się zawijał.

4. Albert

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Maxi-Cosi Titan Pro Frequency Black 9-36Kg

Wszyscy zadowoleni z jazdy, oczywiście najwięcej to dzieci :-) 3 fotelik tej firmy i nie żałuję zakupu.

Zalety
    • bezpieczeństwo
    • łatwość montażu
    • wygoda
  5. bizymama

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Maxi-Cosi Titan Pro Nomad Blue 9-36Kg

super fotelik na dlugo! bardzo obszerne i szerokie siedzenie

6. Kuba

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Maxi-Cosi Titan Nomad Grey 9-36Kg

7. Łukasz

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Maxi-Cosi Titan Pro Nomad Black 9-36Kg

Fotelik spełnia oczekiwania, jest wygodny, jeśli ktoś miał wcześniej doczynienia z systemem ISOFIX nie będzie miał najmniejszych problemów z montażem fotelika. Polecam

Zalety
    • łatwość montażu
    • wygoda
    Wady
    • bezpieczeństwo
    • ciężko dociągnąć pasy
  8. Galina

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Maxi-Cosi Titan Nomad Grey 9-36Kg

9. Emilia

Fotelik sprawuje się świetnie, ale nie jest łatwy w montażu jeśli chodzi o isofix. Potrzeba trochę sprytu i siły. Ja sama nie dałam rady zamontować, zrobił to mąż. Film instruktarzowy maxi cosi titan daje poczucie, że montaż jest prosty, a nie jest! Tylko pas top t. jest prosty w naciągnięciu i tu kazda kobieta da radę. Sam fotelik oceniam bdb - dziecko siedzi stabilnie, ale jednocześnie ma przestrzeń ( na początku fotelik wydawał mi się mały). Pasy fotelika wyciągają się tylko do przodu, a nie w każdym kierunku, to też warto wiedzieć. Dziwnie są ochraniacze na ramiona - są przyszyte do pasów, ale co uważam za plus przesuwają się w górę wraz z podnoszonym zagłówkiem. Na początku było mi ciężko usadzić dziecko i włożyć rączki pod pasy, ale już przywykłam ( ramiona wydają się napompowane). Raz zamontowany fotelik już nie ruszamy, nie jest łatwo przenieść go z auta do auta - jeśli o takim foteliku marzycie - to wybierzcie inny model.

10. Karina

Bardzo dobry fotelik z montażem isofix.