Chicco Karuzela Next2Dreams Niebieska

3,9
WEJDŹ KUP Z DODATKOWYM RABATEM

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Chicco Karuzela Next2Dreams Niebieska i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Śliczna karuzelka, która jest ozdobą w pokoiku dziecka jak również świetnie spełnia swoje zadanie. W ciągu dnia maluch śledzi wzrokiem poruszające się zawieszki, wieczorami delikatna muzyka i światła pomagają nam stworzyć nastrój przed snem. Karuzelkę dostaliśmy na prezent, żeby nam pasowała do łóżeczka dostawnego next2dreams, ale mocowanie jest na tyle uniwersalne, ze będzie pasowało również do innych łóżeczek szczebelkowych lub turystycznych.

2. AgnieszkaS

Karuzelka taka jak na zdjęciu. Łatwa w montażu, przypuszczam, że pasuje do wszystkich łóżeczek. Melodie przyjemne, zawieszki estetyczne, mój miesięczny synek wodzi za nimi wzrokiem i wyciąga rączki w ich kierunku. Moim zdaniem w przypadku tak maleńkiego dziecka, niewątpliwą zaletą pozytywki jest szum z dźwiękiem imitującym bicie serca, jakie maluch słyszy w brzuchu mamy. Polecam produkt, zwłaszcza za taką cenę.

3. Zawiedziony nabywca karuzeli

Karuzela przestała grac po 2 miesiącach. Odesłana do serwisu w ramach gwarancji. Serwis stwierdził, wszystko jest ok i towar zgodny z oferta producenta - reklamacja odrzucona. Nie polecam produktu ani serwisu tej firmy. Lepiej za ta cenę wybrać inny produkt.

4. Mario

Wszystko pięknie fajnie ale przestała grać po 3 tygodniach, nawet nie odsyłam na gwarancję bo szkoda mojego czasu i pieniędzy na przesyłkę. Naprawdę to co teraz robią to totalne dno. Nie polecam

5. Ksenia

Plus za wygląd. Mogłaby mieć wiecej maskotek na przyklad na wymianę oraz regulację głośności.

6. Sasa

Ogólne wrażenie karuzeli na początku jest ok, ale... Po miesiącu przestała grać, trzeba mocno trzasnac w nią żeby coś zagrała, a i tak po minucie przestaje. Trochę kijowo, z racji że siostra miała jakieś tanie badziewie a grało z dwa lata. Teraz zostaje nam tylko do ozdoby. Nie polecam

7. KK

Karuzelę kupiłam, ponieważ pasuje do łóżeczka chicco next2me dream.
    Plastiki w porządku. Według mnie wygląda dość ubogo, ale córeczce się podoba.
    Wadą z pewnością jest przycisk do włączania, a właściwie suwak - jest umieszczony na boku pozytywki i ciężko jest wyłączyć karuzelę nie włączając przypadkiem drugiego trybu.
    Melodie przyjemne, szkoda że jest ich tak mało i że nie można regulować głośności. Biały szum i dźwięk bijącego serca u nas w ogóle się nie sprawdzają.

Zalety
    • przyjemne melodie
    Wady
    • niewygodny włącznik
    • zbyt krótko gra
  8. Paulina

Śliczna karuzela, dostaliśmy ją w prezencie dla synka. Ładnie pasuje do dziecięcego pokoiku, zabawki podobają się synkowi - ma 2 mce, a już go interesują, wodzi za nimi wzrokiem i wyciąga rączki :) Melodie przyjemne, spokojne, idealne do usypiania, a na końcu odtwarzania muzyki pojawia się szum i dźwięk bicia serca – wtedy synek nam już odpływa i śpi :) Używamy do każdej drzemki i na noc do zasypiania, wszystko działa ok.

Zalety
    • biały szum
    • kolorystyka
    • przyjemne melodie
    • zabawa
  9. melisa

Jak dobrze mieć biały szum i uspokajające melodie w jednym miejscu, w małych mieszkankach jest to naprawdę dobre rozwiązanie, jeśli ktoś lubi minimalizm to naprawdę dobrze się sprawdzi :) Dobre jest to, ze zabaweczki i kolory nie spowodują „przebodźcowania” u takiego maluszka :)