LG Q7 Dual Sim czarny

Smartfon z ekranem 5,5 cala. Aparat 13 Mpix, pamięć 3 GB RAM
4,4

1. Anna

Bardzo ładny telefon, nie jest duży, cienki. Robi ładne zdjęcia. Nie mam z nim problemów.

Zalety
    • czas pracy na baterii
  2. LECH

Znakomity telefon za bardzo małe pieniądze.

3. jambra

nie jestem w stanie nic powiedzieć , telefon dopiero zaczynam używać, po otworzeniu pudełka działał

4. Adam

Jak za tę cenę to nie ma się do czego przyczepić

5. maryla

Opinia pochodzi z produktu podobnego: LG Q7 Dual SIM Fioletowy

telefon jest funkcjonalny i działa prawidłowo. Mam tylko jeden kłopot. Piszę SMS w języku polskim ze znakami polskimi, a po wysłaniu znaki polskie znikają. Jak to zmienić, by polskie znaki istniały po wysłaniu SMS? Nie umiem sobie z tym poradzić. Proszę o pomoc i wiadomość na moją pocztę: marylaolak54*****. pozdrawiam.
    M. Olak.

Wady
    • czas pracy na baterii
    • czytnik lini pap
  6. Loko

Opinia pochodzi z produktu podobnego: LG Q7 Czarny

Telefon kupiony dla żony. Po 2 wypadkach z poprzednimi telefonami LG spirit i xiaomi 4a które zostały utopione w wannie - żona ma maniera taką że lubi siedzieć w wannie i czytać książki - dostała telefon z IP68 więc nie powinno być już problemu. Podkreślam że małżonka nie jest wymagająca i nie chciała drogiego telefonu a tym LG Q7 jest zachwycona. Jak za cenę 650 zł telefon nie ma wad tylko same zalety. Usb typ C też jej się strasznie podoba :) nie musi cylować w dziurkę tylko wkłada końcówkę i jest szybkie ładowanie ładowarka szybka dołączona do zestawu co nie jest takie oczywiste w przypadku innych tanich telefonów. Bateria jak na jej używanie spokojnie 2 dni i jeszcze zostaje paręnaście procent. Aparat jak na tani telefon też całkiem niezłe fotki robi. Powiem tak w ciemnym pomieszczeniu robi o niebo lepsze fotki niż xiaomi 4a czy np Motorola E4 plus która jest o ponad 100 zł droższa. Powiem to jeszcze raz jak za 650 dostajemy 5,5 cala FHD+, usb typ C, dobry aparat, szybką ładowarkę w zestawie ! , no i najważniejsze IP68 co w tej cenie deklasuje konkuręcje. Polecam

Zalety
    • czas pracy na baterii
  7. Marian

Fajny, niedoceniany telefon. Świetnie spełnia podstawowe funkcje, jest wodoszczelny, szybko się ładuje, bardzo ładnie gra (wyjście słuchawkowe!) i w zasadzie nie ma, za te pieniądze, dużych wad.

8. Łuki

Potrzebowałem telefon pyło szczelny, w tym przedziale cenowym bez konkurencyjny 100%zadowolenia nie scina sie na necie w ogóle działa płynnie na aplikacjach itd polecam

Zalety
    • czytnik lini pap
    • dobry ekran
    • nfc
    • oreo
    • wpdoszczelność
    Wady
    • aparat słabo łapie ostrość
    • słaba bateria
    • tył bardzo łatwo sie rysuje
    • usb c
  9. kar

10. R...t

Jeśli ktoś nie gra w gry, to całkiem spoko telefon i nie ma co się MediaTeka bać. Za ok. tysiąc PLN niezła propozycja, nawet bardzo niezła.