LG Q7 Dual Sim czarny

Smartfon z ekranem 5,5 cala. Aparat 13 Mpix, pamięć 3 GB RAM
4,4

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie LG Q7 Dual Sim czarny i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Loko

Opinia pochodzi z produktu podobnego: LG Q7 Czarny

Telefon kupiony dla żony. Po 2 wypadkach z poprzednimi telefonami LG spirit i xiaomi 4a które zostały utopione w wannie - żona ma maniera taką że lubi siedzieć w wannie i czytać książki - dostała telefon z IP68 więc nie powinno być już problemu. Podkreślam że małżonka nie jest wymagająca i nie chciała drogiego telefonu a tym LG Q7 jest zachwycona. Jak za cenę 650 zł telefon nie ma wad tylko same zalety. Usb typ C też jej się strasznie podoba :) nie musi cylować w dziurkę tylko wkłada końcówkę i jest szybkie ładowanie ładowarka szybka dołączona do zestawu co nie jest takie oczywiste w przypadku innych tanich telefonów. Bateria jak na jej używanie spokojnie 2 dni i jeszcze zostaje paręnaście procent. Aparat jak na tani telefon też całkiem niezłe fotki robi. Powiem tak w ciemnym pomieszczeniu robi o niebo lepsze fotki niż xiaomi 4a czy np Motorola E4 plus która jest o ponad 100 zł droższa. Powiem to jeszcze raz jak za 650 dostajemy 5,5 cala FHD+, usb typ C, dobry aparat, szybką ładowarkę w zestawie ! , no i najważniejsze IP68 co w tej cenie deklasuje konkuręcje. Polecam

Zalety
    • czas pracy na baterii
  2. Assencja

Z telefonu korzysta syn, nigdy nie miałam LG więc jest ciężki w obsłudze po prostu nie znamy marki, czytnik linni papilarnych słabo działa ale fajny bajer z robieniem zdjęć przy użyciu gestów nie trzeba klikać "zrob zdjęcie".

Zalety
    • dobry ekran
    • wpdoszczelność
    Wady
    • czas pracy na baterii
    • czytnik lini pap
  3. Magda

Opinia pochodzi z produktu podobnego: LG Q7 Dual SIM Fioletowy

Wybrałam ten smartfon, bo jako jeden z nielicznych w tym przedziale cenowym mieści się w kobiecej dłoni. Nie jestem wybredna, jeśli chodzi o parametry. Dla mnie najważniejsze, że pracuje szybciej, niż poprzedni smartfon :-) Bateria w trybie "oszczędzającym" wytrzymuje spokojnie 1,5-2 dni, przy normalnym użytkowaniu spokojnie wytrzyma cały dzień. Wersja Dual SIM nie posiada opcji NFC. Potwierdzają się uwagi innych użytkowników co do tylnej obudowy, która rysuje się dosłownie od wszystkiego. Z drugiej strony telefon moim zdaniem trochę się grzeje i założenie byle jakiego etui będzie niekorzystnie na niego wpływać (jeden telefon w podobny sposób już pożegnałam). Dlatego jeśli ktoś przywiązuje do tego wagę - trzeba na to zwrócić uwagę. Ja z tymi rysami jakoś będę żyła, to tylko telefon i to raczej ze średniej półki cenowej ;-)

Wady
    • tył bardzo łatwo sie rysuje
  4. Marian

Fajny, niedoceniany telefon. Świetnie spełnia podstawowe funkcje, jest wodoszczelny, szybko się ładuje, bardzo ładnie gra (wyjście słuchawkowe!) i w zasadzie nie ma, za te pieniądze, dużych wad.

5. Aneta

Wszystko super, bardzo ładny i duży wyświetlacz, wyraziste i nasycone kolory, dużo funkcji jedynie bateria trochę zbyt szybko ulega wyczerpaniu

Zalety

Jak na razie użytkuje krótko, ale dużym atutem dla mnie jest wbudowana pamięć. Mieszcza się wszystkie aplikacje i nic się nie tnie. :)

Zalety
    • czytnik lini pap
    • dobry ekran
    • nfc
    • wpdoszczelność
    Wady
    • czas pracy na baterii
  7. Damian

Smartfon bardzo dobry,robi naprawdę ładne zdjęcia,jest wodoodporny co czyni go naprawdę wyjątkowym w swojej cenie i posiada świetny wyświetlacz 5,5 cala full HD który oferuje świetne zagęszczenie pikseli na poziomie 440 dpi i jest to smartfon który łatwo i wygodnie trzyma się w dłonii można obsługiwać go jedną ręką i nie posiada notcha)Może bateria nie jest jakaś wybitnie duża (3000 mAh) ale naprawdę dobrze trzyma a w zestawie znajdziemy szybko ładującą ładowarkę.Urządzenie może nie jakoś wybitnie wydajne (Jest to Mediatek MT 6750S wspierany 3 gb pamięci ram i 32 gb pamięci wbudowanej.) w antutu 56 tyś ogółem osiąga więc poziom podobny do motoroli moto g6 ale dzięki świetnego systemu można odczuć jakby to urządzenie było znacznie wydajniejsze niż
    się wydaje.Smartfon jest świetnie wykonany ale trzeba pamiętać o tym że z tyłu łatwo się rysuje przez co radze od razu po zakupie kupić jakiegoś case-a lub co kolwiek co mogło by chronić tył urządzenia.

Zalety
    • czas pracy na baterii
    • czytnik lini pap
    • dobry ekran
    • nfc
    • wpdoszczelność
    Wady
    • aparat słabo łapie ostrość
    • słaba bateria
    • tył bardzo łatwo sie rysuje
  8. Anna

Bardzo ładny telefon, nie jest duży, cienki. Robi ładne zdjęcia. Nie mam z nim problemów.

Zalety
    • czas pracy na baterii
  9. Nattan

Opinia pochodzi z produktu podobnego: LG Q7 Niebieski

Przesiadka z Huawei P9 lite zdecydowanie na korzyść LG Q7. Lekki, szybki, wizualnie szlachetniejszy. Efekt WOW: 6 ikonek w dolnym rzędzie, 2 karty SIM + slot na kartę pamięci. Wady (albo jeszcze nie odkryłem): brak możliwości ściągnięcia górnego menu przyciskiem u dołu (obok kółka i kwadratu jak w HP9) oraz klawiatura - brak współpracy kilku języków, trzeba zmieniać za każdym razem, nie ma też gestów (np. zjechanie palcem z m na spację robi znak zapytania). Genialny granatowy kolor!

Zalety
    • czytnik lini pap
    • dobry ekran
    • wpdoszczelność
    Wady
    • czas pracy na baterii

Teflon kupiłam dla syna.
    W tej cenie nie mam żadnych zastrzeżeń.