Telewizor Samsung UE43NU7192

Telewizor Samsung Przekątna: 43 cale, Rozdzielczość: 4K UHD, Matryca: LED, Odświeżanie: 1300 Hz, Wi-Fi, Tuner: DVB-C, DVB-T2, DVB-S2, Rodzaj ekranu: Prosty, Dostępne łącza bezprzewodowe: Wi-Fi
4,4

jakość obrazu

+ 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

1. Zuzanna

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung UE40NU7192

nie spodziewam się nie wiadomo czego po telewizorze, nie oczekuję, że będę widziała każdy por na nosie aktora, bo mi to nie potrzebne. Telewizor sprawuje się dobrze, jednakowoż zdziwił mnie brak wgranej aplikacji netflixa i youtube'a (myślałam, że to standard) a druga rzecz, to zainstalowana od początku aplikacja HbO GO wywala się po kilku minutach

2. Mateusz

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung UE40NU7192

Dobra jakość obrazu - szczególnie w 4K i szybki procesor, co można odczuć w aplikacjach takich jak Youtube, Netflix itp. Jest znacznie szybszy od mojego Samsunga 46" sprzed 5 lat.. Dźwięk trochę "pudełkowaty" ale myślę, że za tę cenę nic lepszego nie dostaniecie.

3. Krzysztof

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung UE40NU7192

Telewizor na razie sprawia wrażenie dobrze wykonanego, obsługa to pewnie kwestia przyzwyczajenia gdyż posiadam telewizory innej marki. Ogólnie na razie za krótko bo używam aby bardziej się rozpisać, ale myślę, nie powinno być z nim problemów, a i cena była dość atrakcyjna. Więc polecam.

4. Ryszard

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung UE40NU7192

Zaskoczony jestem Brakiem możliwości odtwarzania W IPLI kanałów ELEVEM sport Opłaconym w IPLA.. Zakup z tego tytułu mało satysfakcjonujący..!!! Nadal będę musiał oglądać na Laptopie lu przez HDMI na TV////To bardzo złe

Zalety
    • jakość obrazu
  5. Artur

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung UE40NU7192

Telewizor godny polecenia. Niewiele jest 40 calowych na rynku, a ten jest naprawdę dobry. Jak dla mnie jakość dzwięku jest wystarczająca. Jak ktoś chce lepszą, to się kupuje zestaw kina domowego :). Poza tym łatwy w obsłudze. Ogólnie polecam.

6. Anna

Za ta cene ok, obraz rewelacja, menu czytelne i wygodne.
    Przy montazu na wese trzeba jednak szukac srub poniewaz otwory na nie maja rozne glebokosci w obudowie tv, w moim przypadku t byly sruby 3.5 cm i 5 cm oraz podkladki.
    Brakuje mi w nim bluetooth, bardzo by sie przydal.

Zalety
    • jakość dźwięku
    • jakość obrazu
  7. Guru

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung UE40NU7192

Telewizor wydaje się być ok. Brak wypalonych pikseli, płynność obrazu w ruchu akceptowalna, przyjazne menu. Dźwięk mógłby być lepszy i brakuje wejścia słuchawkowego.

8. Leszek

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung UE40NU7192

Fajny telewizor,łatwy w obsłudze obraz rewelacyjny. dźwięk wystarczający.Filmy na netflixie ogląda się bezproblemowo.Polecam

Zalety
    • jakość dźwięku
    • szybkość działania
  9. BZ

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung UE40NU7192

Produkt przyzwoitej klasy, dość płynnie działa, nienaganne kolory. Jak na urządzenie w tym przedziale cenowym opinia pozytywna.

• szybkość działania
  10. Irek

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung UE40NU7192

Przez 7 lat byłem użytkownikiem Full HD-ka LG 32LE5300 100 Hz, po tylu latach przyszedł czas na coś nowszego.
    Padło na ten model.Przy zakupie kierowałem się przede wszystkim ceną, ale też oczekiwaniami względem płynności wyświetlanego obrazu (taki mam odchył, żeby obraz był jak najbardziej płynny - do bólu). Przy pierwszym uruchomieniu byłem ciut zawiedziony, ale po ustawieniu obrazu pod siebie w menu byłem w pozytywnym szoku co się dzieje na ekranie. Rewelacyjna płynność obrazu, kolory, szybkość działania - to są jego zalety. Bardzo dobre odwzorowanie czerni, za tę cenę w LED-owcu się tego nie spodziewałem.
    Zaletą jest też możliwość podłączenia starszego urządzenia poprzez złącze component. Mam starą nagrywarkę DVD którą zgrywam czasami kasety VHS do postaci cyfrowej i brakowałoby mi tego, a jednak ten model to ma. Można sobie podłączyć sygnał z satelity, ten telewizor ma wbudowany tuner cyfrowy. Mimo wszystko to już telewizor 4k, duża matryca i sygnały z DVBT nadawane w SD wyglądają na nim słabo,gorzej niż na zwykłym Full HD polecam oglądać materiały w HD z satelity, no i oczywiście 4k, bo do tego został stworzony. Podsumowując - telewizor REWELACJA. Jeżeli postęp technologiczny idzie w tym kierunku, to jestem jak najbardziej ZA.

Zalety
    • jakość dźwięku
    • jakość obrazu