Człowiek pies (Unleashed) (DVD)

4,1
32,09
Program Ochrony Kupujących

Człowiek pies (Unleashed) (DVD) - Opinie

4,1
obraz
obsada
Największym atutem filmu jest oryginalna i ciekawa fabuła. W połączeniu z rewelacyjną obsadą i widowiskowymi scenami walk, wychodzi całkiem niezła mieszanka:) Warto poświęcić temu filmowi półtorej godziny (bo tyle właśnie trwa), na pewno nie będziecie zawiedzeni. Gorąco polecam.
Człowiek Pies to bardzo ciekawy film , w bardzo dobrej obsadzie aktorskiej ( Jet Li , Morgan Freeman ) . Dużym plusem filmu jest jego mroczny klimat i duża oryginalność . Na uwagę zasługują zwłaszcza niesamowite sceny walki , świetna muzyka i ciągła akcja . Polecam fanom Jeta .
Ciekawy film np na wieczorny seans, doskonała obsada w połączeniu z ciekawym scenariuszem zapewni nam sporo wrażeń podczas oglądania. Jet Li w roli głównej jest gwarancja świetnych dynamicznych scen walki tu akurat bez cenzury więc bardzo brutalnych więc film nie dla każdego.
Film jeden z moich ulubionych. Lubię filmy typu bijatyki. Ten zupełnie nie jest bezmyślny!! Świetna fabuła, prawdziwość, a najważniejszy klimat. Klimat napięcia i współczucia dla człowieka psa chęci przeciwstawienia się jego woli. Polecam!! bardzo dobry film, aktorzy świetni
Tytuł może wydawać się trochę nie ciekawy i tandetną kopią spider mana czy batmana, ale ten film ma coś w sobie i po obejrzeniu go wcale nie żałowałam. Wartka akcja, dobra gra aktorska i wspaniałe efekty specjalne to główne, pozytywne cechy tego filmu. Polecam bez wahania.
'Człowiek Pies' - czyli dobre sensacyjne kino w giwazdorskiej obsadzie z Jetem Li i Morganem Freemanem na czele, za niewielkie pieniądze. Dobra rozrywka głównie dla męskiej części widowni. Dobry scenariusz, dużo widowiskowej akcji i nieprzewidwyalnych sytuacji. Polecam!
Dobry film akcji. Szkoda tylko bo dosyć mało znany. Obsada dobra m.in. Jet Li, Bob Hoskins. Efekty specjalne bardzo dobre i starannie dopracowane. Muzyka i fabuła w filmie również na wysokim poziomie. Bardzo dobra kinematografia dla fanów gatunku. Polecam i pozdrawiam.
Film wyróżnia się ciekawą fabułą i dobrymi dialogami. Również aktorstwo stoi na wysokim poziomie. Szczególnie Jet Li zagrał świetnie niewolnika - jest bardzo prawdziwy i emocjonalny. Filmu nie polecam dla osób poniżej 15 roku życia ze względu na dość drastyczne sceny.
Film ten oglądałem kilka razy i nigdy mi się on nie znudził.Zawsze gdy ten film oglądam,to odkrywam w nim coś nowego i bardziej pociągającego.Dla mnie ten film wart jest każdą cenę,a zarazem jest bezcenny.Warto go nabyć.Jest to produkt bardzo wysokiej jakości!!!
Bardzo interesujący film , fajnie się go ogląda, ciekawa fabuła i znani aktorzy. Nie czuje się nudy i straconego czasu . Polecam wszystkim którzy lubią obejrzeć dobre kino oraz tym którzy są fanami wschodnich sztuk walki. Jet Li znowu pokazał nam swoja klasę.