Człowiek pies (Unleashed) (DVD)

4,1
32,09
Program Ochrony Kupujących

Człowiek pies (Unleashed) (DVD) - Opinie

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Człowiek pies (Unleashed) (DVD) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.
4,1
obraz
obsada
Ciekawa fabuła, świetne sceny walki i wiarygodna gra aktorska to tylko kilka plusów "Człowieka Psa". Wszyscy fani filmów akcji z Jetem Lee nie powinni być zawiedzeni po obejrzeniu tej produkcji, ale również osoby nie przepadające za ciągłymi pojedynkami i strzelaninami także nie będą się nudzić. Polecam bo film warty jest obejrzenia.
Oryginalny pomysł na scenariusz, do tego trudno jest film sklasyfikowac gatunkowo. Niby jest to film akcji, ale właściwie równie dobrze można go nazwać dramatem czy wręcz filmem obyczajowym (naprawdę!). Należałoby wspomnieć, że w filmie bardzo dobre role zagrali: Jet Li (pokazał się tu jako niezły aktor, a nie tylko mistrz "kopanek"), Morgan Freeman i Bob Hoskins jako bardzo malowniczy 'czarny charakter'. Doskonałe, realistyczne, brutalne walki, wzruszające sceny obyczajowe i przede wszystkim oryginalny, specjalnie do filmu napisany - soundtrack Massive Attack, który buduje świetny klimat. Budujące przesłanie filmu, wiarygodne (choć oryginalne) postaci, świetne aktorstwo i muzyka. Francuski producent i reżyser, chiński, brytyjski i amerykański aktor, chiński choreograf scen walki, brytyjski soundtrack.. Warto docenić tak nietypowy film..
Film naprawdę godny polecenia. Ciekawa, inna niż wszystkie historia i fenomenalna wręcz gra aktorska Jeta Li i niewidomego Morgana Freemana. Film zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, bo jest to zarazem wzruszająca historia o walce w imieniu zachowania człowieczeństwa zawierająca naprawdę dobre sceny walk wschodnich.
Film jeden z moich ulubionych. Lubię filmy typu bijatyki. Ten zupełnie nie jest bezmyślny!! Świetna fabuła, prawdziwość, a najważniejszy klimat. Klimat napięcia i współczucia dla człowieka psa chęci przeciwstawienia się jego woli. Polecam!! bardzo dobry film, aktorzy świetni
Całkiem niezły film reżyserii Luca Besona (ten sam, który nakręcił Leona Zawodowca) z Jet LIi (jak zawsze w formie) oraz Morganem Freemanem. Zapowiada się na mieszankę wybuchową? I taki jest! Świetny scenariusz, momentami zbyt brutalne ale dobrze nakręcone i realistyczne sceny walki, to tylko kilka plusów "Człowieka Psa". Aha, zapomniałbym o ścieżce dźwiękowej Massive Attack. Zdecydowanie polecam
Patrząc na okładkę filmu spodziewałem się krwawej jadki z dużą ilością krwi i bezwzględnych zabójców po obu "stronach mocy" - niestety rozczarowałem się - POZYTYWNIE! Nie można odmówić sobię zakupu takiej pozycji jeżeli jest się kolekcjonerem dobrych pozycji kinowych. Film nie jest typowym "mordobiciem" z masą krwi i bez morału choć nie jest on filmem przeznaczonym dla dzieci(występuje dużo elementów przemocy).
Świetny film, jednak nie mogę powiedzieć ze dla każdego. Fabuła skierowana przede wszystkim dla facetów którzy lubią filmy akcji. Świetna historia z Jetem Lee w roli głównej. Dużo dynamicznych akcji, to co faceci lubią najbardziej. Polecam.
Bardzo ciekawy film. Jet Li zagrał głównego bohatera po prostu po mistrzowsku - jego aktorstwo zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Sama fabuła jest ciekawa i wstrząsająca. Film widziałam już kilka razy, ale myślę, że nigdy mi się nie znudzi. Na początku dla niektórych może być zbyt brutalny, później jednak jest mniej walki. Film naprawdę godny polecenia.
Dramat ale i kino akcji. Jest to film o człowieku który od dziecka był traktowany dosłownie jak pies. Jedyne co jemu damo to, życie w strasznych warunkach i naukę wschodnich sztuk walk. Przez swojego właściciela był traktowany jak maszyna do zabijania, która przynosi zyski. Znakomita gra aktorów, sceny walki ale i poruszająca historia, że z człowieka można zrobić psa.
Fabuła jest jedyna w swoim rodzaju. Film jest bardzo poruszający, a z drugiej strony ma wiele dobrych scen walki. Postacie w filmie to istna paleta kolorów- od sympatycznej i zbyt wiele gadającej dziewczyny z aparatem na zębach po szefa lokalnej mafii, który używa do ściągania haraczy człowieka, którego wychowywał jak psa. Filmowi towarzyszy muzyka- piękna i w dodatku najwyższej klasy. W roli głównej Jet Li, a więc ostrej nawalanki nie zabraknie. Film jest praktycznie dla każdego widza, ponieważ każdy znajdzie w nim coś dla siebie.